2726
عنوان

شب زنده دارا بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 1290 بازدید | 137 پست
يك كار اشتباهي انجام دادم از روي خجالت پاك كردم كاربريمو چطور؟

چه کاری .مهم نیست خیلی .میخام بدونم باعثش من نباشم

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
سلام.من کع داشتم خواب هفت پادشاه میدیدم ولی یهو دیدم یکی بالا سرم میزنه تو صورتم از خواب پریدم دیدم ...

ای جاااان ، یه بوس آب دار از لپاش بکن همین الان 😄😘

حالاهی بگید آماربیکاری بالانیست🤔 پسره اومده نی نی سایت راجع ب مثبت شدن بیبی چکش وپریودش داره تاپیک میزنه😲پاشو برو دنبال کاربگرد داداچ😏🙄بیبی چکتم مثبت میشه ایشالا🖐😁🖑خاااک توسرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.من کع داشتم خواب هفت پادشاه میدیدم ولی یهو دیدم یکی بالا سرم میزنه تو صورتم از خواب پریدم دیدم ...

آره ،  خدا این نی نی سایتو نگیره ازمون ، تو اوقات فراغت خوب وقت آدمو پر میکنه 

حالاهی بگید آماربیکاری بالانیست🤔 پسره اومده نی نی سایت راجع ب مثبت شدن بیبی چکش وپریودش داره تاپیک میزنه😲پاشو برو دنبال کاربگرد داداچ😏🙄بیبی چکتم مثبت میشه ایشالا🖐😁🖑خاااک توسرت
ای جاااان ، یه بوس آب دار از لپاش بکن همین الان 😄😘

فدات شم تازه خوابیده به خدا زانوم درد گرفته دیگه هرشب کارم شده تکون دادن رو پام فردا تا دلت بخواد میچلونمش خخخ

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید❤
2728
چه کاری .مهم نیست خیلی .میخام بدونم باعثش من نباشم

باعثش شما باشين؟نه عزيزم ١چيزي گفته بودم كه نبايد ميگفتم و اشتباه بود كارم كه البته عذر خواهي كردم و اون بزرگوار منو بخشيد اما خودم از خجالتم به ني ني يار گفتم كاربريمو بتركونه كه از روي بيكاري دوباره كاربري جديد سأختم 

پريچهر   
باعثش شما باشين؟نه عزيزم ١چيزي گفته بودم كه نبايد ميگفتم و اشتباه بود كارم كه البته عذر خواهي كردم و ...

میشه بیای خصوصی 

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

من میخام پاشم با عزمی راســـخ

ورزش کنممم💪💪💪

بعد کلپچ با سنگک داااغ بزنم🍖🍗🍗🍗🍗🍗

بعد بگیرم بخابم تا هشت غروب😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴😴

آی لاو یو تخم هن!🍳
من همین الان عضو نی نی سایت شدم☺☺

به به خوش اومدی 🌹🌹🌹

فدات شم تازه خوابیده به خدا زانوم درد گرفته دیگه هرشب کارم شده تکون دادن رو پام فردا تا دلت بخواد می ...

خدا نگهش داره براتون 😘

حتما 

پيامم نيومد

2706