2737
2739
عنوان

مامانا چقد گرمیچر به دخترم بدم خواهش میکنم زود جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 998 بازدید | 48 پست

عزيزم بالا مياره چون حتما پرخوري ميكنه كمتر ولي وعده هاي بيشتر بهش شير بده و اصلا ديگه گريپ نده واسه زير ١ماه دارو تجويز نميشه مگر موارد حاد مثل كوليك 

من در كنار تو به هدفم ميرسم💪🏻

سزارینتم از دکترت مسکن بگیر .من پسرم الان هشت ماهش شده .و تا شش ماهگی نفخ داشت منتها اولش مثل نوزاد تو بود این آخریا دیگه خیلی کم قطره بهش میدادم فقط شبی دو قطره  الانم فقط وقتی دل درد داره .اولش مثل نوزاد شما بود غروب گریه میکرد تا آخر شب با قطره ضد نفخ خیلی بهتر شد بیشتر دکترا هیچی تجویز نمیکنن اما یکی قطره نوشت منم با مقدار کم شروع کردم بش میدادم وبرای اینکه نفخ و باد شکمش خالی بشه پاشو آروم میبردم بالا تو شکمش باد شکمش خالی میشد تغذیه ات رعایت کن امتحان کن ببین چی میخوری  دل درد بچه ات بیشتر میشه من کاهو شیر حبوبات روی دل درد بچه ام تاثیر داشت برای ترمیم زخم سزارین یه پماد هست به دکترت بگو بنویسه که جای بخیه ها نمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماست لبنیاتم خوب بخور که استخوان هات موقع شیر دهی محکم بمونن یا از دکتر بخواه قرص کلسیم برات تجویز کنه طبق دستور بخور.حتما شیر خودت بده به نوزادت تا دستگاه ایمنیش قوی بشه این روزها هم میگذره .برا منکه گذشت

2731

راستی پسر من کولیک داشت دکتر براش قطره نوشت بخاطر این نگفتم اسم قطره رو گذاشتم هرچی تشخیص دکتر بود برا نوزاد شما .ولی کلا هیچوقت بدون تجویز پزشک دارو ندین.تعداد دفعات شیر دهی بیشتر حجمش یه خورده کمتر آروغشم بگیرین.قدمش مبارک داغشو نبینی خدا حفظش کنه .

اگرم بالا آوردن شیرش ادامه پیدا کرد حتما دکتر ببرش و زیر نظره یه دکتر باشه خیلی بهتره به  دکترم زمان بالا آوردن شیر دقیقا بگو اینکه آروغ میزنه این چیزا.. من این کارا رو برا پسرم کردم 

اگرم بالا آوردن شیرش ادامه پیدا کرد حتما دکتر ببرش و زیر نظره یه دکتر باشه خیلی بهتره به  دکترم زمان بالا آوردن شیر دقیقا بگو اینکه آروغ میزنه این چیزا.. من این کارا رو برا پسرم کردم 

به رنگ.مدفوع بچه ات هم توجه کن رنگ طبیعی خردلیه با دونه های ریز ضرر این قطره ها اینه که شکم بچه رو بیش از حد روان میکنن آب بدن بچه از بین میره قد و وزن بچه ات هم بهداشت ببر چک کن.هر وقت نوبت واکسنشه ق و وزن طبیعی سلامت بچه رو نشون میده.وقت بخیر

2738
به رنگ.مدفوع بچه ات هم توجه کن رنگ طبیعی خردلیه با دونه های ریز ضرر این قطره ها اینه که شکم بچه رو ب ...

از همه راهنمایی های خوبت ممنونم ناتاشای عزیز

توکل کن به ان زنده ای که هرگز نمیمیرد
راستی به پسرم یه دکتری گفت هفت قطره هر هشت ساعت من پنج یا حتی دو قطره میدادم هم جواب میگرفتم اسم قطر ...

ميشه لطف کنی اسمشو بگی، در موردش تحقیق میکنم

ماست لبنیاتم خوب بخور که استخوان هات موقع شیر دهی محکم بمونن یا از دکتر بخواه قرص کلسیم برات تجویز ک ...

عزیز دلم خدا حفظش کنه  

دکتر که میگه اصلا نباید تا6 ماه لب به لبنیات بزنی!!! 

خب پس چکار کنم؟ عرق نعنا با آب نبات قاطی کنم بدم

نه به هیچ وجه هنوز خیلی کوچیکه واسه اینچیزا عزیزم خودت عرق نعنا بخور یا نبات داغ لبنیات اصلأ نخور آب پرتقال نخور چیزایی که نفاخه نخور به بچه قطره کولیک پد بده از داروخونه بپرسی بهت میگن اسمشو دقیق نمیدونم همینه یا نه به دل پیچه بچه میگن کولیک بیشتر سعی کن خودت پرهیز کنی وقتی دلش پیچ گرفت که معمولأ از غروب شروع میشه سعی کن با محافظت کامل یکم رو شکم بخوابونیش دلشو ماساژ بده نعنا دم کن توش نبات معمولی بنداز بخور خیلی مفیده واسه من که جواب میداد

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید❤
ميشه لطف کنی اسمشو بگی، در موردش تحقیق میکنم

میدونی چرا اسمشو نگفتم چون من بچه ام رو پیش چند دکتر بردم اول مطمعن شدم بالا آوردن شیرش طبیعی یا نه چندتا دکتر هیچی تجویز نکردن گفتن دفعات شیر دهی بیشتر کن حجم کمتر دوتای آخر برای نفخش قطره دایمتیکون تجویز کردن حتما بادستور پزشک باید مصرف کنه اسمش گفتم ولی خواهش میکنم بانظر پزشک مصرف کنه .

2706