2726
عنوان

می‌خوام برم خواستگاری کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 15570 بازدید | 253 پست

از همه صحبتها كه بگذريم ،استارتر واقعا اگر پسري داري كه بجاي پول و سرمايه و كار و خلاصه ملاكهاي مهم زندگي فقط نياز جنسي و ماچ و موچشو داره بنظرم دست نگه دار  يه دختري را بدبخت نكن والا، هر چند بنظرم يه جورايي كلا بيشتر واسه سرگرمي تاپيك زدي ولي اينو گفتم اگر راست ميگي حواست باشه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکیشـــون خیلی خوبـــه همه بگیــــد ماشالااااا

ماشالـــا

خدا قسمت بکنه برا شمام ایشالــــا

ایشالــــا

👏👏👏👏👏👏👏👏💃💃💃💃💃💃💃💃👏💃👏💃👏💃👏💃👏💃👏💃

حالا همه بـــا هم

اوووع اوووووووع👏👏👏👏💃💃💃💃💃💃💃دستــــــ دستـــــ👏👏👏👏👏👏👏👏

نون و پنیـــــر ابردیم ،دخترتونـــو برتیـــم

اووووع اووععععع👏👏👏👏قرقــــر💃💃💃💃💃💃💃

آی لاو یو تخم هن!🍳
واا چتونه ؟ شماها کلا فازتون مشخص نیستاااا..اومده میگه راهنمایی کنین که چیکار کنم برا خواستگاری بعد ...

والا بخدا🙁🙁 فازه بعضیا با فاز مترم مشخص نمیشه😐😐

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
2728
وقتی ی پسر از ۱۸سالگی نیاز داره و عذاب می‌کشه خونه و ماشین دیگه چ ارزشی می‌تونه داشته باشه

ینی فقد واس نیازه جنسیش،میخواین دامادش کنین؟ خونه و ماشینم خیلی مهمه اینده ی اون بنده خدایی ام ک میخواد با پسرتون ازدواج کنه رو در نظر بگیرین اگه فقد واس رابطه و نیازش میخواین دامادش کنین اینکارو نکنین

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

منو شوهرم هم سن هستم 23عقد کردیم 25هم داریم عروسی میگیریم 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!

بذارید پسرتون خودش زنش رو انتخاب کنه شما کاری نداشته باشید فقط تحقیقات کنید راجب دختر مورد علاقش

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
فقط اول تمرين كن مادر شوهر خوبي باشي بعد  دختر مردمو خون به دل نكن  طلاي درست حسابي بخر& ...

آی گفتی زدی تو خال  

خدای من ممنونم که بهم لطف کردی که مادر بشم . خدایا به همه منتظرا کمک کن خودت می‌دونی انتظار چقدر سخته.دوستان مهربونم اگه دوست داشتین یه صلوات بدین من بچه ام سالم بغل کنم.التماس دعا

خوب تا اینجا 

همه میگن کوچیکه زن نگیر یا پول نداره ماشین نداره زن نگیر

ولی چیزی که منو عذاب میدهذبا این اوضاع بیکاری  و بی پولی و رکود حالا منم براش زن نگیرم دخترای خوشگل بی حجاب و ببخشید گاها عوضی رو که می‌بینه دیگه پای شیطون میاد وسط گناه تجاوز بی آبرویی همش از همین چیزای دیگه

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت!

الان یه همسایه داشتیم دختره رسما خراب بود من نصف تنم آب شد تا اینا از اینجا رفتن خبر مرگشون اگه پسر جوون شیطون بره تو جلدش دسته گل آب بده کی بیچاره میشه اون عوضی که این چیزا رو عیب و عار نمی‌دونه ضربه اصلی رو پسربیچاره من می‌خوره اینم بگم پسر من خیلی جوون با حیا و سر به زیری هست ولی همتون می‌دونید طفلک جوونا چ عذابی دارن میکشن

یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت!
نه چرا میخوای منصرفش کنی ؟؟😢😢

كتي بيا خودت بگو نتيجه تاپيك چي شد من نبودم نميتونم اينهمه صفحه بخونم , مخ مادر شوهر زدي يا نه ؟ 😁😁😁😂😂😂

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
الان یه همسایه داشتیم دختره رسما خراب بود من نصف تنم آب شد تا اینا از اینجا رفتن خبر مرگشون اگه پسر ...

عزیزم بالاخره واسه ازدواج شرایط دیگه هم لازمه سعی کنین کمکش کنین تا جایی که میتونین برای شغلش خونه

تو این زمونه بدون حمایت خانواده خیلی سخته شروع یه زندگی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
وقتی ی پسر از ۱۸سالگی نیاز داره و عذاب می‌کشه خونه و ماشین دیگه چ ارزشی می‌تونه داشته باشه

هر چی زودتر زنشون بدید بهتره برادر منم ۳۳ژن گرفت پدر مارو دراورد تا انتخاب کرد یه خانمی هست تو سایت ب اسم سارا ایشون معرف ازدواجن

2706