2737
2739
عنوان

می‌خوام برم خواستگاری کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 15580 بازدید | 253 پست
خوب تا اینجا  همه میگن کوچیکه زن نگیر یا پول نداره ماشین نداره زن نگیر ولی چیزی که منو عذاب م ...

نه مامان جوون زنش بذه سنشم مناسبه از اقوام ما الان پسره ۲۲داره ازدواج میکنه البته کارمند اموزش پرورش میشه

ولی سنش مناسبه 

کدوم شهرید؟؟؟البته اگه دوست دارید بگید

فقط تو روخدا مادرشوهر خوبی باشین

پاگشاش کنید هدیه خوب بهش بدید 

حتما حتما جلو فامیل عزت بزاریدش

کسی بهش بی احترامی کرد جواب کوبنده بهش بدید

و اگه دختر دارید نزارید دخالت کنه و اقلا برا حفظ ظاهر دخترو عروسو تو ی سطح بزارید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وعروسی بگیرید که خانم باشه نه مغرور و از خود راضی حتما یه تحقیق درمورد اخلاق مادرش بکن ببینن چجوریه.دخترو از رو مادرش میشناسن .تا مثل ما دچار یک تک غروس مغرور از خود راضی نشین

2731

پسر خاله من ازدواج کرده بچه اولش هم به دنیا اومد هنو کار نداره ...به خدا بیکار زن دادن هم خوب نیس عذابه واسه خانواده....اما اگ میتونی ساپورت مالیش کنی زن بگیر....به خاطر اینکه نیاز داره صرفا دختر مردمو بدبخت نکنین تورو خدا...اون گناهی نداره...

ین  باهات اومدن خرید و هی نظر دادن خوب پاگششا نکردن چراا میشه بگی لطفا

خريد نبردن 

طلا نخريدن 

مامانم اينارم پاگشا نكردن 

همه رو بيچاره شوهرم خودش كرد

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

خدارحم کنه  

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    
2740

وا استارتر ما توي دور و برمون و فاميلمون تا دلت بخواد پسر بين سي تا چهل سال داريم همه شغل دارن خونه پول خلاصه همه چي ولي باز براحتي تن به ازدواج نميدن درضمن هيچكدوم جرم و جنايت و تجاوز انجام ندادن!!!!!!! منطقت تو حلقم 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
الان یه همسایه داشتیم دختره رسما خراب بود من نصف تنم آب شد تا اینا از اینجا رفتن خبر مرگشون اگه پسر ...

عزیزم شهر ما تا7سالم پسر دختر تو عقدن برادر من دانشگاه میره براش زن گرفتیم 2سال دیگه عروسیشونه از پسر شما2سال کوچیکتره اگه مبتونید تامینش کنید (از نظر مالی)تو دوره عقد حتما براش زن بگیر جامعه خیلی خرابه حالا باز میریزن سرم ولی داداش من دانشگاهش تموم شه شغل رسمی داره الانم دارن بش حقوق میدن حقوقش دوره دانشجویی کمه ولی کفاف خرجشو میده

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖
2706