2733
2739

یعنی ماهیگیری یادت داد ؟ پس ادم خوبی بوده و همیشه قدردانش باش.هرچند ریسک پذیری از خود شماست ولی راهکار ماهی گرفتن رو که اساس  پیشرفتت هست از ایشون داری. مبارکه .! براوو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چطوری

یعنی چ کاری میکنید اللن

میشه بیشتربگی ایده بگیرم

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
2731
من ديشب ويساي انگيزشيشو گوش كردم خيلي تاثيرگزار بود درباره اينكه هدفامونو مشخص كنيم و بدون هدف زندگي ...

میشه برا منم بفرستی؟؟؟؟

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
2738

يا اون سري آخر كه گفت اختيارت دست خودت نيس راست مي گفت من آدم وابسته اس هستم حتي اگه كسي باهام كاري هم نداشته باشه هميشه ترس باعث ميشه نتونم لذت ببرم و به اطرافيانم با رفتارمراين اجازه رو مي دادم كه برام حد و حدود تعريف كنن

2706