2737
2739

دست و روشونو میشورن و دشوری میرنوصبحونه کامل میخورن و مرتب و تمیز و کلی بادخانواده بحث میکنن وکتاب متابشونو جمع میکنن 

من اون موقع ک مدرسه میرفتم لنگه شلوارمو تو کوچه میپوشیدم  صبحونه یه لیوان شیر هول هولکی میخوردم 😁یه مسواک نصف ونیمه کتاب دفترامم جا میذاشتم 😁همه اشم دیر مدرسه میرسیدم مدیر هر چی از دهنش درمیومد میگف😃

اینا واقعی نیستن یا من یکم غیر واقعی بودم😆😀😂😂😂

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

من سعي ميكردم با لباس مدرسه بخوابم كه مستقيم از رختخواب برم تو اتوبوس 😂😂😂😂

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تازه مامانم پنجره داد میزد پوووولتتت جا موند😆😆😆

ولی هرچی یادم میرف گوشیم یادم نمیرف😐😁

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
2728
من سعي ميكردم با لباس مدرسه بخوابم كه مستقيم از رختخواب برم تو اتوبوس 😂😂😂😂

من شلوارمو بعصی وقتا شب میپوشیدم صب ۵ مین بیشتر بخابم😆

واسه امضات صلوات فرستادم😆

مرسی مرسی😁😁😆

2738
اینا واقعی نیستن عزیزم امثال من و تو واقعی هستیم با کیفیت uhd و رزولوشون بسیار بالا 😎😂

😆😆😂😂😂والا حالا میگن چرا ایرانو نگا نمیکنین

اتفاقا چیزی که تو فیلمای ایرانی رو مخ بود این مسواک نزدن بعد از صبحونه بود. با لباس مینشستن صبحونه میخوردن عین گاو هم سرشونو مینداختن بیرون میرفتن بیرون

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
منم هميشه با شلوار مدرسه ميخوابيدم دلي😀

😂😂😂😂

من تازه بعضي وقتا روپوشمم ميپوشيدم مقنعمم كه هميشه ي خدا كج و معوج بود 😂😂😂😂😂

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
اقا من راس راسکی صبحا بیدار میشدم دوش میگرفتم صبحانه توپ میخوردم بعد شاد و سرحال میرفتم

پس این فیلما از رو تو ساختن😆😆😆

2706