2703
2553

همسرم هیچ همکاری نمیکنه برای خوردن مواد تقویتیدحالا چه قرصهای شیمیای چه داروها گیاهی به نظرتون برای تقویتش چه ترفندی بزنم ؟

خودت چیزهای مقوی درست کن باهم بخورید، خیلی هاش فکر کنم حالت غذا داره.. مثلا یسری حلواها یا شیربادوم و این چیزها.

نگو واسه تقویت اسپرمته شاید خوشش نیاد.

اگرم گفت اینا چیه مثلا بگو تو تلويزيون گفته واسه پوست و مو خوبه و ازین حرفا، انگار واسه خودته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرموز شنیدم عالی مدام درست کن بده بخوره 

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 
2456

: درمان نارسایی جنسی مردان و عدم باروری

مشکلات جنسی در مردان امروزه بسیار شایع است و دلیل اصلی آن ؛سردی اندام جنسی مردان است که مسائلی از قبیل : کاهش میل جنسی ؛ زودانزالی ؛ کاهش تعداد اسپرم ؛ کاهش سرعت اسپرم و.... نمونه های بارز سردی جنسی مردان است . در بعضی از این موارد ، این نارسایی ها از کاهش یا عدم توانایی ذهنی ناشی میشود که آن هم از سردی مغز است . برای درمان ؛ انجام کارهای زیر طی یک دوره 40 تا 120 روز (بسته به میزان سردی اندام و تن) بسیار کمک کننده است :

1: روغن مالی کمر ، زیر شکم ، آلت و بیضه ها ، کشاله ران و اطرافش با ترکیبی از روغن زیتون بودار و کنجد .

7

2: بادکش کمر . زیر شکم یک شب درمیان به مدت 21 مرحله .

3: استفاده از نخود به روشهای زیر :

✅ نخودآب (یک لیوان نخود +پیاز+روغن زیتون +کمی برنج برای لعاب دادنش + ادویه جات +آب) .

✅آبگوشت گوسفندی (هفته ای 2 وعده شام)

✅ نخودچی و کشمش روزانه یک مشت

4: استفاده از نسخه امام صادق (ع) هفته ای 3وعده :

مقداری پیاز را با روغن زیتون بودار تفت دهید . سپس چند عدد تخم مرغ محلی نطفه دار را اضافه کنید . برای نتیجه بهتر میتوانید چند عدد خرما هم اضافه کنید .

5: شبی یک لیوان عرق طارونه با یک قاشق عسل .

6: ارده با شیره انگور هفته ای 4 الی 5 وعده برای صبحانه

7: ترک یا کاهش جدی سردیها مخصوصا شبها حداقل یک دوره 40 روزه

8: استفاده از موارد زیر توصیه میگردد :

📎 خرما روزی 3 عدد

📎بادام درختی روزی 14 عدد . مثل آدامس آرام آرام جویده شود .

📎زیتون صبحها 7 عدد

📎انجیر شبانگاه 7 عدد

📎استفاده از فسنجان بادام درختی (نیم گردو و نیم بادام ). هفته ای یک الی دوبار .

📎استفاده از بذرهای : کنجد . سیاهدانه . یونجه . هویچ . کتان . (به میزان مساوی پودر شود . البته سیاهدانه نیم کوب شود) . یک قاشق غذاخوری را دمکرده هر روز میل کنید .

9: دوسین روزی یک قاشق مرباخوری (عسل 3 واحد + سیاهدانه نیم کوب 1 واحد)

10: استفاده از نان باروری برای عدم باروری بسیار عالی جواب میدهد :

40 عدد سفیده تخم مرغ محلی نطفه دار + پودر نخود + پیاز را بصورت کوکو درست کرده و 7 قطعه کنید و طی 7 روز آن را مصرف کنید .

✅ توجه : اگر با انجام موارد بالا نتیجه مطلوب حاصل نشد ؛ باید زیر نظر پزشکان موسسه حجامت در سراسر ایران ، ادامه درمان را پیگیری کنید . ادامه درمان هم شامل حجامت و زالو درمانی است .

2714

عنوان رو که میخونه آدم فقط این به نظرش میاد چطور میتونه با سیاست اسپرما رو تقویت کنه 

بعد میگی چه همکاری وا   

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

دارو رو هم با قربون صدقه و گریه ک منم ضعیفم دکتر گفته نخوری ضعیف بودن منم باعث میشه باردار نشم من نمیخام تورو قوی کنم تو درحد همه مردا هستی میخام ضعف خودم رو درست کنم باید تو اسپرمت بیشتر باشه چه میدونم زبون ریختن و راضی کردن مردا ک کار نداره

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 

عیب نداره دوتاشم بکنی تاثير داره، مثلا همون آبگوشت و فسنجونی که گفته رو بپز در هفته حتما، اگه توش بجای شکر عسل بریزی بهتره

نخودچی کشمش بذار رو میز هی بخورید، با چاییتون خرما بیار ، لاش گردو بذار اشتهاش باز شه و مقویتر شه .

سر سفرتون زیتون بذار ترغیب شه بخوره..

اینارو میتونی بی سرصدا انجام بدی

غذاهای سردم مثل ماکارونی و ماهی و گوشت گاو و فست فود و اینا درست نکن

مردا یکم غرور بهم میزنن سر این فضیه

بهش نگو عیب از اونه

بگو من عفونت دارم تو باید این دارو رو بخوری که از من سرایت نکنی

بگو چون با هم رابطه داریم یهو عفونتی میشی.

این عالیه.امتحان کن جواب میده👌

2706