2733
2734
عنوان

نگرانم .... خانمای باردار به دادم برسین

| مشاهده متن کامل بحث + 2899 بازدید | 61 پست
بهم گفته هفته های بالا سرکلاژ خطر پارگی کیسه آب داره .. خطرناک نیس ... آخه چرا مریض باید اینجوری بیف ...

عزیزم زیر 20 هفته رو سرکلاژ میکنن دکترت بجای دست رو دست گذاشتن باید اورژانسی عملت کنه لکه بینی و خونریزی تو این هفته ها عادی نیست اگه سرویکس کم نمیشد که لکه بینی نداشتی الان!

تو همین سایت یه کاربر هفته 18 یا 19 اورژانسی سرکلاژ شد با وجود سرکلاژ امپول پرولوتون هم میزنه استراحت مطلق هم هست ولی خیالش راحته دیگه

به نظر من از یه دکتر دیگه مشورت بگیر،انشاالله مشکلی پیش نمیاد

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
اون اولیه که زیاد بود قهوه ای تیره .. اما الان رگه های روشن خون تو ترشحمه ... ترشحم غلیظه ... این چه ...

حتما برو دکتر و الانم استراحت کن 

شب شب شعر و شوره شب شب ماه و نوره با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره( با ریتم بخون😂😂)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من مث شما شدم هفته بیست و چهار بودم ولی لکه بینی نداشتم طول دهانه رحم کم شد و شد 30 بعدش دکترم ...

میشه دکتر خوب میشناسی بهم بگی .. کسی که شلوغم نباشه ... 

2728

الان تا وقت داری سرکلاژ کن 

وگرنه تا آخر بارداری باید استرس داشته باشی

دو هفته استراحت برای شما ریسکه

هفتت داره بالا میره

اون دردی که میگی من قبل از عمل داشتم که بعد از عمل کلا خوب شد.

آره شیاف داده ... واژیناله ... شما میدونی چه قدر باید بره داخل؟ من همینکه قرص داخل رفت بیخیال میشم . ...

برای شما شیاف نباید واژینال استفاده بشه

حتما باید رکتال استفاده بشه 

چون لکه میبینی استفاده واژینال خودش باعث تحریک میشه

من خودم از هفته 16 هر شب دارم شیاف استفاده میکنم دکترم تاکیید داشت فقط رکتال استفاده بشه.

اگه زیر 20 هفته هستی سرکلاژ کن حتی تا هفته 22هم دیدم سرکلاژ شدن اینجوری همش باید استراحت مطلق باشی ...

وای چه تیکر خوبی 😭😭خوش بحالت

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
2738
برای شما شیاف نباید واژینال استفاده بشه حتما باید رکتال استفاده بشه  چون لکه میبینی استفاده و ...

یعنی الان تا شنبه چیکار کنم ... شیافم هم واژیناله هم خوردنی ... بخورمش؟

من خودم اورژانسی هفته 19 سرکلاژ شدم  بازم با وجود سرکلاژ بازم استراحتم  همراه با مصرف شی ...

عزیزم من شمارو مثال زدم که تو هفته 18 یا 19 اورژانسی سرکلاژ شدی خداروشکر خودت اومدی😊

انشاالله مشکل استارتر هم حل بشه

برای شما شیاف نباید واژینال استفاده بشه حتما باید رکتال استفاده بشه  چون لکه میبینی استفاده و ...

شما دکترت کیه؟ مهنیا جون دارم میمیرم از استرس .. همش گریه می کنم ...

منم یه روزی اینو به بقیه میگفتم😊 چشم رو هم بذاری نوبت خودته

اخ الان اصلا نمیتونم بهش فک کنم این همه گذشته هنوز نصف راهم نیومدم اوووف

به سلامت بدنیا بیاد دخملت عزیزم

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
اخ الان اصلا نمیتونم بهش فک کنم این همه گذشته هنوز نصف راهم نیومدم اوووف به سلامت بدنیا بیاد دخملت ...

از هفته 20 به بعد زودتر میگذره

ولی از هفته 30 دوباره لاک پشتی میگذره😆

مرسی عزیزم ایشالا تو هم بسلامتی زایمان کنی

شما دکترت کیه؟ مهنیا جون دارم میمیرم از استرس .. همش گریه می کنم ...

اصلا استرس نداشته باش 

گریه هم لازم نیست بکنی طول سرویکست وحشتناک نیست.

ولی اون ترشحی که میگی طبیعی نیست حتما با دکترت در میان بگذار.فقط اگه لازم باشه سرکلاژ کنی

چون هر چی سن بارداری بالا بره سرکلاژ یکم سخت میشه.

من شهرستانم

ولی حتما با یه دکتر دیگه مشورت کن تا وقت عمل هست.

2706