2726

بچه هاچندروزه منقطع لکه بینی دارم .. امروزم که یه ترشح مخاطی کاملاً خونی دفع کردم ... الان دوباره تو ترشحاتم لکه های خون هس ... چندروز پیش سونو بودم گفت طول دهانه رحمم کوتاه شده (29) الان استراحت مطلقم .. بچه ها دارم میمیرم از نگرانی ... کسی تو ماه 4 و 5 اینجوری بوده ... کلاً چند وقته زیر دلم احساس کشیدگی دارم .. حالا ممکنه این عادی باشه و از بزرگ شدن جنین باشه... تک و توک سمت چپم و زیر دلم تیر میکشه ...

عادي كه نيست ولي بادكترت بايد مشورت كني و استراحت كني تا اون موقع

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه زیر 20 هفته هستی سرکلاژ کن

حتی تا هفته 22هم دیدم سرکلاژ شدن

اینجوری همش باید استراحت مطلق باشی از جات تکون نخوری

لکه بینیت هم عادی نیست بنظرم با دکترت مشورت کن درصورت نیاز دکترتو عوض کن

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
2728
اگه لکه بینیت قطع نشده باید حتما بری, دکتر شیاف میزنی؟ 

آره شیاف داده ... واژیناله ... شما میدونی چه قدر باید بره داخل؟ من همینکه قرص داخل رفت بیخیال میشم .. آیا باید عمیقتر بره

اگه زیر 20 هفته هستی سرکلاژ کن حتی تا هفته 22هم دیدم سرکلاژ شدن اینجوری همش باید استراحت مطلق باشی ...

من الان هفته 19 م دکتر گفته 2 هفته استراحت کن ببینیم طولش ثابت میمونه یا نه ... یعنی هفته ی 21 می خواد تصمیم بگیره واسه سرکلاژ؟

آره شیاف داده ... واژیناله ... شما میدونی چه قدر باید بره داخل؟ من همینکه قرص داخل رفت بیخیال میشم . ...

والا من شیافامو رکتال میزدم

خونریزی هات چ رنگه قهوه ای یا قرمز؟ 

شب شب شعر و شوره شب شب ماه و نوره با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره( با ریتم بخون😂😂)

با این شرایطی که شما میگی شیاف خالی اونقدری تاثیر نداره نمی خوام نگرانت کنم ولی من تو هفتع ۲۲ باذسرویکس ۳۱ امپول و قرص برای انقباض و کشیدگی بهم داد شنبه حتما برو پیش دکترت

دکترت بهت امپول پرولوتون و قرص ایزوپرین یا نیفیدیپین نداده؟ باید اینا رو استفاده کنی حتما به دکترت ...

شیاف لوتوژل داده .. پروژسترونه ... فرقی داره؟

من الان هفته 19 م دکتر گفته 2 هفته استراحت کن ببینیم طولش ثابت میمونه یا نه ... یعنی هفته ی 21 می خو ...

با یه دکتر دیگه هم مشورت کن حتما

حالا که زیر 20 هفته هستی ریسک عمل هم کمتره نباید الکی کشش بدن

حتما از یه دکترخوب دیگه هم بپرس

سرویکس زیر 30 رو سرکلاژ میکنن دکترت نباید صبرکنه

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
والا من شیافامو رکتال میزدم خونریزی هات چ رنگه قهوه ای یا قرمز؟ 

اون اولیه که زیاد بود قهوه ای تیره .. اما الان رگه های روشن خون تو ترشحمه ... ترشحم غلیظه ... این چه داستانیه دکترا تلفن نمیدم .. میگن برو بیمارستان .. بیمارستان هم هیچ غلطی نمی کنه ... فشار میگیره و صدای قلب

با یه دکتر دیگه هم مشورت کن حتما حالا که زیر 20 هفته هستی ریسک عمل هم کمتره نباید الکی کشش بدن حتم ...

بهم گفته هفته های بالا سرکلاژ خطر پارگی کیسه آب داره .. خطرناک نیس ... آخه چرا مریض باید اینجوری بیفته دنبال درمان ... چرا درس نمیگن به آدم

برو بيمارستاني كه قراره سزارين بشي اونا خودشون به موبايل دكتر زنگ ميزنن

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

عزیزم من مث شما شدم هفته بیست و چهار بودم ولی لکه بینی نداشتم طول دهانه رحم کم شد و شد 30 بعدش دکترم آمپول داد هفتگی زدم و اوایل شیاف و قرص ایزوکسوپرین برای انقباض خیلی آمپول کمک میکنه ک کمتر نشه..... 

عزیزم اگه دوست داری تا آخر بارداری به راحتی بری دکترت رو عوض کن و پیش یه فوق تخصص برو....

صددرصد یه دکتر دیگه بری سرکلاژ میکنه سرکلاژ کنی خیالت راحت میشه اگه میتونی الان برو مطب یه دکتر خوووووب

💮باورتون میشه با معجزه ای که خدا برام به وجود آورد تونستم به این هفته بارداری برسم....💮خدا جون مممنونم😘
2706