2733
2734
عنوان

من و خواهرزاده ام و پارک...

768 بازدید | 9 پست

امروز عصر بعد از مدتها خواهرزاده 3 و نیم ساله ام رو بردم پارک که هم خودم هوایی بخورم هم به خواهرزاده ام خوش بگذره.ایشون سوار سه چرخه اش بود و  دنبالش راه میرفتم.یه عده بچه داشتن فوتبال بازی میکردن.به فاصله چندمتری از محدوده ای که بازی میکردن رد شدیم  یهو از پهلو توپ با شدت زیادی به سرم برخورد کرد.گوشم درد عجیبی کرد و همونجا نشستم و اشکهام بی اختیار سرازیر میشدن.احساس کردم مغزم جابه جا شد.مردم جمع شدن و خواهرزاده ام با چشمای گرد شده داشت نگام میکرد و میگفت خاله حالت خوبه؟!!!

که بعدش اومد بغلم کرد و گفت گفت خاله اینا بچه های بدی هستن  

فقط خدا رو شکر کردم که به سر و صورت خواهرزاده ان  نخورد.

الانم احساس میکنم جای ضربه ورم کرده و اینکه عینکم هم حسابی کج شده.

خدایا شکرت.از این به بعدم هوام رو داشته باش   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی هیچی نیست عزیزم فردا بهتر میشی

من تو دوران مدرسه توپ بسکتبال خورد تو صورتم از جلو

عینکم یک دسته بالا یک دسته پایین له شد تو صورتم 

خدارو شکر عینکت نشکسته تو چشمت صدقه بزار گلم

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2731

من بچه بودم دوبار اینجوری با شدت توپ خورده سرم. الان خیلی چشمم ترسیده. هرجا میبینم فوتباله قلبم تند تند میزنه.بدو بدو رد میشم میرم😔

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

وای منم چندهفته پیش همین بلا سرم اومد.تازه من بچه ۹ماهم تو بغلم بود داشتم بهش شیر میدادم یهو توپ با شدت خورد تو سرم از بغل.خدا رحم کرد به سر بچم نخورد.سرش دقیقا همون سمت توپ بود.اصلا گیج شدم.

Shina هستم.کاربری قبلیم از بین رفت😭😭