2737
2734
عنوان

میخوام پسرمو ازشیر بگیرم راهنماییم میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 29 پست
دعا کنید راحت بگیرم

راستی منم کلی دعا کردم و صلوات فرستادم و ... بعد از گرفتن شیرش به همه میگفتم اونقدر که منتظر بودم سخت نبود.

همراهی خدا را می طلبم، برای راضی بودنم از هر آنچه او می خواهد. 
دختره من خیلی دیر نمی خوابید ولی شیرش که گرفتم خوابش نمیبرد زود، برا همین دیرتر می خوابید، کلی خستش ...

دقیقا مثل دختر من ،نمونش همین امروز ،همیشه 2 تا 4 میخابید خانوم،امروز 2 نخابیده الان خوابش برده ،باز اخر شبم دیر خوابش میبره

رویا هستم ولی نمیشه اسم کاربریمو تغییر بدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نبا‌ش. سختی اش یه هفته است. 

بعدش هم خودت یه خواب راحت میکنی هم خودش. 

شیر شب فقط دندون بچه رو خراب میکنه. 

من خودم شیر شبشو کم کم قطع کردم. 

شب اول 7بار شب دوم 6بار تا اینکه قطع شد.  البته تو خواب میخورد اصلا تو بیداری دیگه بهش ندادم

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
2728
2738
یه هفته؟ ؟؟؟    

نترس. تا دو سه روز گریه میکنه. تا یه هفته یکم بهونه گیر میشه. 

به خواب راحت فکر کن

حرمتها که شکسته شد مسیح هم که باشی، نمیتوانی دل شکسته را احیا کنی... آنچه در دستت بود، امانتی پنهان بود که حراج شد، آنچه نباید بگویی گفته شد، فاجعه را یک عذر خواهی درست نمیکند! حرف، حرف ویران کردن دل است، نه دیواری خراب کنی و از نو بسازی!
یعنی ازشیربگیرم دیگه میخوابه تاصبح؟

یه مدت طول میکشه ولی بعد راحت میشی 

منم دخترم مجبور شدم زود از شیر بگیرم،  اصلن سخت نبود، دخترم زودی عادت کرد ولی من خیلی دلم می سو ...

یعنی چقدر دیرتر میخوابه،پسره من خیلی شیر میخوره همش چسبیده به من الان ۲۱ ماهشه میخوام از شیر بگیرم فقط استرسه همین خوابیدنشو دارم،الان سر یه ساعت ظهرا میخوابه سره یه ساعتم‌شبا همش فکر میکنم از شیر بگیرم دیگه ساعته خوابش دسته من نیست برای همین همش امروز فردا میکنم 

یعنی چقدر دیرتر میخوابه،پسره من خیلی شیر میخوره همش چسبیده به من الان ۲۱ ماهشه میخوام از شیر بگیرم ف ...

خوب طبیعیه این اتفاق میفته، مگر اینکه از حالا عادتش بدین با یه چیز غیر شیر بخوابه، ولی در غیر اینصورت هم خوابشون که به هم می خوره، ولی خوب درست میشه، دختر من الآن خوابش منظمه، ولی چند بار پیش آمده به خاطر یه پیشامد خوابش به هم ریخته ولی دوباره منظم شده، همه چیز راه داره.  

همراهی خدا را می طلبم، برای راضی بودنم از هر آنچه او می خواهد. 
2706