2737
2739

20 ماهشه شیر روزو گرفتم فقط قبل خواب ظهرمیدم. شبا یه ربع به یه ربع بیدارمیشه واقعا عصبی میشم وداغون. امروز ظهر دیگه بش ندادم گریه میکرد خوابوندمش  به زور نگران شبم میخوام دیربخوابونمش لطفا کسی منصرفم نکنه از گرفتن شیر راهکار بدیدممنون

زیادی خوب نباش ، داستان میشه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم بچم اخر مرداد دوسالش میشه ،سه روزه از شیر گرفتم ولی اصلا اصلا اذیتم نکرد

یکم رژ قرمز و سایه سیاه زدم تا دید گفت اوف اوف ،بعدشم گفت هاپو خوده دیگه هم نمیخاد نگاه کنه اصلا

رویا هستم ولی نمیشه اسم کاربریمو تغییر بدم
2728
وای منم بچم اخر مرداد دوسالش میشه ،سه روزه از شیر گرفتم ولی اصلا اصلا اذیتم نکرد یکم رژ قرمز و سایه ...

اینم چسب زدم با گریه رفت پیش باباش خوابید رفتم واسش لالایی بخونم زد تو دهنم  

منم دخترم مجبور شدم زود از شیر بگیرم،  اصلن سخت نبود، دخترم زودی عادت کرد ولی من خیلی دلم می سوخت، سختیش شب اوله، بعدم یکم ساعت خوابشون عوض میشه.

همراهی خدا را می طلبم، برای راضی بودنم از هر آنچه او می خواهد. 
2738
منم دخترم مجبور شدم زود از شیر بگیرم،  اصلن سخت نبود، دخترم زودی عادت کرد ولی من خیلی دلم می سو ...

ساعت خواب عقب میره؟ دیر بخوابونمش بهتره؟

من شبا قبل خواب همش سیر سیر میکردمش با غذا تا نصفه شب شیر نخاد ،بیدار میشد فقط آب میخورد و میخابید،ولی موقع خواب باید حتما میذاشتم دهنش تا بخابه ،ولی الان میزارمش رو پاهام میخابونم ،یکم دیرتر میخابه ولی اذیت نمیکنه منو

ساعت خواب عقب میره؟ دیر بخوابونمش بهتره؟

دختره من خیلی دیر نمی خوابید ولی شیرش که گرفتم خوابش نمیبرد زود، برا همین دیرتر می خوابید، کلی خستش می کردیم، و تاب بازی و ماشی سواری.

همراهی خدا را می طلبم، برای راضی بودنم از هر آنچه او می خواهد. 
اینم چسب زدم با گریه رفت پیش باباش خوابید رفتم واسش لالایی بخونم زد تو دهنم    

نازی بچه گناه داره

ولی دختر من وابسته نبود از اولم خیلی به شیرمن 

الان شبا قبل خواب هی میگه آب پرتقال....

قسمت جالب قضییه اینکه اصلا خودمم اذیت نشدم ینی اگر ذره ای سینم سفت شده باشه ،نشده

من تعجب میکنم ینی من شیر نداشتم اصلا پس بچم چی میخورده خخخخخ

2706