2733
2734
عنوان

آفت دهانی

298 بازدید | 6 پست

سلام پسرم یک سال و تقریبا سه ماهشه،از ۵روز پیش تب داشت و غذا نمیخورد و بدخواب بود چون قبلش هی گاز میگرفت فکر کردم داره دندون در میاره امادیروز که بردمش دکتر گفت آفت دهان زده بخاطر همین هیچی نمیخوره و یه اسپری و ژل دهانی داده،حالا مشکل اینه که اصلا شیر نمیخوره به هیچ عنوان !یعنی ۵روزه شیر نمیخوره کلا فقط آب میخوره با بیسکوییت خیلی نرم دکتر گفت فعلا غذای جامد نده ولی کلا غذا نمیخوره کسی بوده بچه اش اینجوری باشه؟نمیدونم چیکار کنم؟چه جوری شیر بدم؟

من پارسال دخترم ۱۰ ماهش بود اینجوری شد

خییییلی روزای سختی بود.فک کنم هشت روزی رفت.

تواین مدت ۳ بار دکتر بردمش.

اخراش دیگه از دهنش خون میومد😢

دکتر میگفت دوره  داره باید دوره ش بگذره....

فقط تامیتونی مایعات بده

امان ازبیکاری😔 یعنی دنیابه این بزرگی فقط کاربراهمسرمن نیست😭
من پارسال دخترم ۱۰ ماهش بود اینجوری شد خییییلی روزای سختی بود.فک کنم هشت روزی رفت. تواین مدت ۳ بار ...

پسر منم وقتی دکتر دهنش رو معاینه کرد سریع خون اومد،مایعات فقط آبمیوه و آب میخوره شیر اصلا نمیخوره!ماست هم که خیلی دوست داشت نمیخوره دیگه غذای جامد که هیچی هیچی نمیخوره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر به بچه های من برای آفت آسیکلوویر میداد.عاالی بود.ب تناسب شدتش.بعضی وقتا یه تزریقی میزد با قرص.یعنی در حد معجزه خوبشون میکرد.ولی سرخود نمیشه مصرف کرد.

مایعات ولرم و خنک بهش بده.

فرنی و چیزای خیلی نرم.

خیلی اذیت میشه به دکترش بگو بهش شربت آرامبخش بده. 

محبت و گدایی نکن تو خودت پیداش  کن 
2731
مرسی عزیزم عصر به دکترش زنگ میزنم و میپرسم ممنونم 

آخه مشکلی که هست کلا از اول فرنی و حریره و سرلاک و این جور چیزها نمیخورد،به نظرتون جای شیر که الان نمیخوره چی بدم؟