2726
عنوان

بارداری مجدد بعداز سقط دوقلو همسان

3469 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من پارسال دوقلو باردارشدم یکی سیزده هفته یکی بیست و یک هفته از بین رفت الان چهار ماهه زیرنظر پزشک برای بارداری مجدد اقدام کردم با وجود اینکه تخمک و... خوبه اما هنوز باردار نشدم ... خواهشا کمکم کنید بشدت افسرده شدم  

عاقبت یک شب از شبهای خوب/کودک من پا به دنیا می‌نهد/ آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد...  

دقيقا همين اتفاق رو گذروندم .

اصلا عجله نكن ماله من بعدي هم دوقلو شد و غير همسان ولي يكيش برام موند با ٤ماه شرايط خيلي خيلي خيلي سخت.

لطفا خوب قوي شو بعد باردار شو.

البته من در اثر اتفاق از دست دادم ولي همش حس ميكنم به حد كافي بدنم قوي نشده بوده .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کلا دوقلو همسان از بارداری های پرخطره چون جفتشون و کیسه شون یکی بود درصورت مرگ یکی اون یکی هم از دست می ره ... خیلی این یکسال زجرکشیدم بخدا پیر شدم ... الانم چهارماهه اقدام کردم اما باردار نشدم این ماهم همه چی خوب بود حالا منتظرم ببینم چی میشه ... برام دعا کنید 

عاقبت یک شب از شبهای خوب/کودک من پا به دنیا می‌نهد/ آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد...  

واقعا انتظار برای بارداری خر هست. من هم دو تا سقط داشتم قبلا دو قولو نبودن می دونم چی می گی. سقط هم خر است. بی بی چک مثبت که بعدش نی نی سقط بشه هم خر است. خوشحالی که به غم تبدیل بشه خر است.

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

کلا دوقلو همسان از بارداری های پرخطره چون جفتشون و کیسه شون یکی بود درصورت مرگ یکی اون یکی هم از دست ...

حديثك جون سلام، خيلي متاسفم واسه اتفاقي كه واست پيش اومده، اميدوارم خدا خييييلي زود يه فرشته ي ناز بهت بده.

منم ٩ هفتمه و همسان دارم. شما چرا اين اتفاق واست افتاد؟ دليل خاصي داشت؟

حديثك جون سلام، خيلي متاسفم واسه اتفاقي كه واست پيش اومده، اميدوارم خدا خييييلي زود يه فرشته ي ناز ب ...

سلام عزیزم شما به سلامتی زایمان کردین؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**