2726
عنوان

كنكوري هاي محترم بيايد 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1747 بازدید | 69 پست
بروترکیه......عین اب خوردنه ترکیه رفتن...فقط اولش چنتاازت امتهان میگیرن .....مطمعن باش امتنهاناب اون ...

جدي ؟بعد دانشگاهش معتبره ؟يعني بعدا مدركش قابل قبول برا ايران ؟هزينش چقد درمياد ؟

تایپک ها مربوط به دونفر میباشد♥
اره عزيزم متاهلم اتاقا الان راحت تر ميتونم بخونم ديگ مشغله ذهني ندارم اما خوب خيلي از روزا نااميدي م ...

خب به این فکر نمیکنید که مثلا یه شهر دیگه قبول شید باید خونه زندگی رو ول کنید برید خوابگاه و هفت ساله....شوخی نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما چه رشته اي ميخوني ؟

من رشتم ریاضی بود

خیلی اون یه سال اذیت شدم 

ولی خب من مجردم و خیلی تنها بودم 

اگه پزشکی میخوای بااااید با خودت عهد ببندی سر هر درس خوندنت 

خیلی جدی شروع کن از فردا شما که دیگه تا الان باید کلی خونده باشی درسارو 

تست بزن زیاد

2728
من مهندسی صنایع میخونم عزیزم  مهندسی های دیگه رو هم میاوردم ولی اینو دوست داشتم

اولا که موفق باشید.  ولی واقعا این روزا منم همش فکر دوباره کنکور دادنم.... چون پزشکی از هرنظر عالیه

بخدا اگه اينقدي ك ب فكرشم و حسرت ميخورم ب جاش ميخوندم الان دانشجو بودم😭

اگه پولشو داری پردیس ثبت نام کن برای پزشکی

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین عزیزم بری ترکیه برگشتنی باید ازمون ملی پزشکی بدی یعنی کل علوم پایه و وکل پره انترنی.......مطالب میشه چند برابر کنکور بعدشم باید دوسال اینترنی رو تو ایران بگذرونی بهترین دانشجوهای داخل کشورم سال اخر مطالب علوم پایه یادشون نیست...منم خیلی پی رفتن بودم با خیلی ازدوستاواشناهامون که رفته بودن حرف زدم اکثراناراضی بودن و میگفتن اگه برگردیم عقب همون پشت کنکور میمونیم

اولا که موفق باشید.  ولی واقعا این روزا منم همش فکر دوباره کنکور دادنم.... چون پزشکی از هرنظر ع ...

پزشکی که عااالیه اگه قبول بشید 

اما خب رقابت زیاده و حجم درس ها زیاد وسنگین 

اگه اراده قوی دارید بخونید اما وقتی نمیشه دیگه نباید تا آخر عمر کنکور داد که هر کسی یه سطح توانایی داره 

نمیگم شما ندارید هااا نه اصلاااااا همه تواناییش رو دارن و مطمینا شما هم دارید ولی اراده قوی میخواد

اخه اونم الکی نیست که رتبه میخواد دیگه

رتبه 4000 پردیس ایران داره پزشکی میخونه ولی اگه پردیس نبود با 4000 هیچ رشته به دردبخوری قبول نمیشد چه رسد به پزشکی اونم توی شهر تهران😨

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

رتبه ات چند بود؟

پزشکی شرطی چیه؟

2706