2410
2553
عنوان

كنكوري هاي محترم بيايد 😢😢😢

1747 بازدید | 69 پست

سلام شما شرو كردين ؟هدفتون چيه ؟خيلي تو فكرم خاستم تا اخر تير خوش بگذرونم بعد شرو كنم اما همش تو فكر كتاب كنكورم نه ميخونم نه خوش ميگذرونم 😩خوش بحال اونايي ك الان دانشجو پزشكي و دندونن😩

تایپک ها مربوط به دونفر میباشد♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ای بابااااااااکنکورم اخه شد معضل؟؟؟بشین تابستونتو حال کن..

من انقدربخاطرش استرس کشیدم ناراحتی گوارشی پیداکردم

الان دیگه قدیم نیست ک صدجاااادانشگاههست ....پذیرش زیاده...

تازه ترکیه خارج رفتنم هست..ازمن میشنوی ایران نخون....عمرتو باید پشت کنکور یگدزرونی.....ایران پشیزی ارزش ادامه تحصیل نداره

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....
شما باید از صبح تا شب درس بخونی چون پزشکی میخوای  حالا از صبح تا شبم نه ها ولی دو سه برا ...

بخدا اگه اينقدي ك ب فكرشم و حسرت ميخورم ب جاش ميخوندم الان دانشجو بودم😭

به نظرم اشتباه میکنی این همه پشت کنکور میمونی 

یکم با خودت رو راست باش

اگه توانایی دانشگاه بین الملل رو داری برو و صبر نکن

واقعا هر سال استرست بیشتر میشه و کلافه تر و تنها تر میشی

یا اراده قوی پیشه کن یا برو دانشگاه 

چون واقعا آدم پیر میشه

ای بابااااااااکنکورم اخه شد معضل؟؟؟بشین تابستونتو حال کن.. من انقدربخاطرش استرس کشیدم ناراحتی گوارش ...

ميخواستم برم هند اما ويزا ب شوهرم ندادن ديگ منصرف شدم

2714
به نظرم اشتباه میکنی این همه پشت کنکور میمونی  یکم با خودت رو راست باش اگه توانایی دانشگاه بی ...

رفتم دانشگاه ولي نتونتستم دل از پزشكي بكنم انصراف دادم تا بهش نرسم اروم نميگيرم 😢

ميخواستم برم هند اما ويزا ب شوهرم ندادن ديگ منصرف شدم

بروترکیه......عین اب خوردنه ترکیه رفتن...فقط اولش چنتاازت امتهان میگیرن .....مطمعن باش امتنهاناب اونا خیلیییی راحتترازکنکورماست

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....
بخدا اگه اينقدي ك ب فكرشم و حسرت ميخورم ب جاش ميخوندم الان دانشجو بودم😭

این از تاثیرات پشت کنکور موندن و استرس زیادشه 

منم همینحوری بودم ولی فقط یه سال موندم پشت کنکور ، سال اولم میشد برم و اشتباه کردم نرفتم

ولی الان راضیم رشته مورد علاقمم ولی داشنگاه مورد علاقم نیستم 

اما وقتی رفتم دانشگاه دیدم اشتباه کردم موندم ولی خب پزشکی فرق داره

با توصیفات شما تا درس نخونی قبول نمیشی عزیزم رک دارم بهت میگم 

برو مشاوره خوب

چی؟؟ شما یعنی متاهل هستید و با این وجود میخوازد باز کنکور بدین؟! چه اراده ای... افرین

اره عزيزم متاهلم اتاقا الان راحت تر ميتونم بخونم ديگ مشغله ذهني ندارم اما خوب خيلي از روزا نااميدي مياد سراغم 

اره عزيزم متاهلم اتاقا الان راحت تر ميتونم بخونم ديگ مشغله ذهني ندارم اما خوب خيلي از روزا نااميدي م ...

چندسالته عزیزم؟؟منم پشت کنکوریم ولی هنوز شروع نکردم یعنی هنوز حال روحیم به یه ثباتی نرسیده 

2706