2737
2734
عنوان

بارداری دوقلو با دو تا فولیکول

47936 بازدید | 39 پست

سلام دوستای نی نی سایتی عزیزززم  

دوستان یه سوال داشتم که آیا کسی بوده با دوتا فولیکول 12م م و 15 م م در روز 10 پریود دوقلو باردار شده باشه؟

الان من پنج هفته و سه روز باردارم و انشالله برای سه هفته دیگه میخوام برای سونو قلب برم.

یه سوال دیگه هم داشتم:من بشدت خواب آلودم و همش میخوابم.سر بارداری قبلیم که جنسیت بچه م دخترم بود اصلا اینجوری نبودم.کسی بوده مث من باشه؟

مرسیی عزیزان من  

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب خاب توجه نکن.من واسه دخترم خاب الود بودم.آبجیم واسه پسرش خابالو بود

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2728
سلام عزيزم مباركه دوقلويي ارثيه  به علايم كاري نداشته باش من اوايل به زور راه ميرفتم نفسم ميگ ...

ممنون گلم آخه من این ماه برای اولین بار رفتم تحت درمان با کلومیفن و متفورمین با اینکه مشکلی تو پریود شدن و دوره هام نداشتم و باردار شدم گفتم شاید امکانش باشه نی نیم دوقلو بشه.آره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
2738
مبارکه خدا برات حفظش کنه می تونی بگی اقدامات کدوم روزها بوده؟؟؟؟؟؟

من از بعد تموم شدن پریودم رفتم تو اقدام.خیلی هم درگیر این نبودم دقیق و سروقت یه روز در میون باشه.یه بار دو روز پشت سر هم بود یه بار دو روز در میون.پاهامم اینبار به جای اینکه رو دیوار بذارم فقط ضربدری میذاشتم رو همدیگه و دیگه به دیوار تکیه نمیدادم.البته به نظرم چیزی که خیلی تاثیر داشت این بود من دو ماهه که ورزشم رو شروع کردم و سریع نتیجه گرفتم.همسرمم دو ماه پیش واریکوسلشو عمل کرد.که نمیدونم چقد تاثیر داشته.

انشالله شما هم به زودی جواب بگیری  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هم این ماه لتروزول خوردم و روز 12 آمپول زدم ، کدوم روزها اقدام کردی؟؟؟؟؟؟

تو پست بالایی گفتم.من این ماه مراسم خواهرشوهرم بود خیلی سرم شلوغ بود و ورزشم میرفتم خیلی دقیق یادم نیست ولی روزای تخمک گذاری رو یاده اقدام داشتم.روز 11-13-14 بعدش خیلی یادم نیست کی رفتیم واسه پروژه.

بیخیال باش و سعی کن سمت قبله اقدام نکنی و حتما تو دلت بسم الله بگو.باور کن تاثیر داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ارث دوقلوزایی از پدر می یاد یا مادر؟ من دو تا عمه هام دوقلو اوردن خواهر شوهرم دوقلو اورد دختر عمو ...

والله تا بوده میگن از مادر.ولی یه دوستی داشتم دوقلو باردار شد میگفت ما از سمت مادری کسی نداشتیم دوقلو باردار شه ولی عمه هام و مادربزرگ پریم دوقلو باردار شدن.

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انشالله عزیزم به حق فاطمه زهرا دامنت زودی سبز شه.

ای خدا دل همه منتظرارو شاد کن

دل این آذر خانوم مارو هم شاد کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نازگل ممنونم و بازم مبارکه و خدا حفظش کنه  من هم بطور مرتب یک روز در میان تو اقدام بودم برا من ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706