2733
2734

سلام دوستای خوبم من ازوقتی یادمه مشکل موهامو دارم موهای من وز هستن وخیلی شکننده هرچقدرکوتاه کنم باز موخره میزنه تاجایی که توصیه کردن بقیه هرکاری کردم ولی نمیشه بخدا اعتمادبنفسموازدست دادم چکارکنم موهام صافو نرم شه؟اگه طبق تجربه محصولی چیزی میشناسین توروخدا معرفی کنین حالم ازسرم بهم میخوره

۲۱مردادشروع رژیم👍وزن شروع ۶۴.۵😩وزن الانم۶۲.۴۰۰☺وزن هدف۵۸😁من میتوانمممم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مث خودتم دوستم یه شامپویی معرفی کرد هنوز نخریدم چون مالی مشکل دارم قیمت شامپوش شصت تومنه اسمش بالمه موهای دوستم داغون بود الان عالی شده منم همسری حقوق گرفت میخوام بخرم حاوی روغن ارگانه البته باید خیلی دقت کنی که اصل باشه چون تقلبیش هم هست 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2731
کراتینه کن

عزیزم کراتینه کردم بدتر موهام ریزش پیداکرد اخرشم باز مجبورشدم کوتاه کنم

منم مث خودتم دوستم یه شامپویی معرفی کرد هنوز نخریدم چون مالی مشکل دارم قیمت شامپوش شصت تومنه اسمش با ...

مشکلی نیست هزینش انقدر هزینه الکی کردم که حدنداره مرسی ازراهنماییت حتما تهیه میکنم موهاش مثه من بوددوستت؟؟

سس مایونز بزن خوبه تقویت میشه

مامانمم همش میگه سس بزن پس واقعا اثرداره

منم مث خودتم دوستم یه شامپویی معرفی کرد هنوز نخریدم چون مالی مشکل دارم قیمت شامپوش شصت تومنه اسمش با ...

عزیزم مطمعنی شامپو عه؟من زدم تو نت ماسک مو بودا

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
مشکلی نیست هزینش انقدر هزینه الکی کردم که حدنداره مرسی ازراهنماییت حتما تهیه میکنم موهاش مثه من بودد ...

موهاش هم وز بود هم موخوره هم اونقدر اتو کشید داغون بود میگه شامپوش یه حالت روغنی داره هم موهاش تقویت شده هم براق و بدون موخوره البته سه ماه طول کشید ولی بنظرم ارزش داره 

عزیزم مطمعنی شامپو عه؟من زدم تو نت ماسک مو بودا

اره شامپویه یه ماسک مو هم هست بعدش میزنی دوستم یه دوره اونو هم میزد ولی بعدش فقط شامپو رو استفاده میکنه

موهاش هم وز بود هم موخوره هم اونقدر اتو کشید داغون بود میگه شامپوش یه حالت روغنی داره هم موهاش تقویت ...

جواب منو نمیدی؟

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟
موهاش هم وز بود هم موخوره هم اونقدر اتو کشید داغون بود میگه شامپوش یه حالت روغنی داره هم موهاش تقویت ...

اره بنظرمنم ارزش داره اگه اثرداشته باشه گفتی اسمش بالمه بوددیگه ؟