2733
2734
عنوان

برفک دهان بچه م چرا خوب نمیشه؟ کمک

34127 بازدید | 19 پست
دخترم تقریبا سه ماهشه. دو ماه پیش متوجه شدم دهانش برفک زده. دکتر برای خودش نستاتین نوشت و برای سینه ی منم کلوتریمازول تجویز کرد. من قطره ی سینه م را ون بچه خیلی زیر سینه م می رفت درست نمی تونستم استفاده کنم و دهان دخترم خوب نشد. دوباره که دکتر رفتیم دکتر گفت حداقل روزی سه بار خودت این قطره را به سینه ت بمال و نستاتین را هم 6 ساعت یه بار به بچه بده. تقریبا 10 روز پیش دهنش خوب شد. منم بعد از 3 روز دیگه دارو ها را ادامه ندادم. حالا دوسه روزه دهنش دوباره آفت میزنه.
درست نمیتونه شیر بخوره.

اطرافیان میگن از گرمی هم هست.

تو را خدا راهنمایی کنید.

کسی بوده برفک دهان بچه ش اینقدر طولانی شده باشه؟
فقط خدا
اسم ژل ژل لیدوکائین هست و نوشته فقط مصرف خارجی ولی داخل دهن هم میزنن من خودم میزنم

اما چون بچه 3 ماهه است باید از دکتر هم بپرسی

خودتو تقویت کن میوه های تازه بخور تا ویتامین بره تو شیرت .و به بدن بچه برسه

دستاشو بشور و سینه اتو هم تمیز نگه دار تا دوباره آفت نزنه

بمیرم براش من درک میکنم که چقدر درد داره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
نانا جون شربت نیستات بگیر اگه گیرت اومد خارجیشو اگه نه ایرانی, هر 6 ساعت بهش بده............
پمادشم بگیر بزن نوک سینه ات و اطرافش روزی دو بار.......دکتر به من داده بود....
چن روز پیش هم دکتر مرندی توی تی وی داشت می گفت............
باید تا یه هفته ادامه بدی حتی اگه فکر کنی خوب شده........
2731
من تجربشو دارم..............
عزیزم.............داروی نیستاتین رو باید حداقل 3 هفته به صورت مداوم هم به خودش بدی هم روی سینه ات بمالی..........
اگه شیر خشک یا آب قند تو شیشه بهش میدی باید بگم سر شیشه ها رو باید حتمآ با نیستاتین بمالی و بذاری بمونه.......
بعد هم بجوشونی...........
اینا که می گم سخته ولی عوضش نی نی زود خوب میشه............
منم با شربت زینک موافقم...........البته تو این سن دکترها تجویز نمی کنن............
اما اینا رو که گفتم انجام بده.........روزی 3 بار هم با جوش شیرین بریز تو آب و با گوش پاک کن بزن توش و بمال تو دهن نی نی.........
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
منم پسرم تو ده ماهگی اینطوری شد هر کار می کردم خوب نمیشد خیلی سخت بود اصلا غذا هم نمی تونست بخوره

ایراد من این بود که نیستاتین رو با گاز می مالیدم روی آفتای دهنش در حالی که باید می دادم میخورد و خیلی باید مرتب و سر وقت هم بدی

حتی یادآوری اون روزای سخت اذیتم میکنه انشاا.. زودتر نی نیت خوب بشه
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha

دختر من 2 ماهه که داره

خوب هم نميشه   همه کار کردم

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
من تجربشو دارم.............. عزیزم.............داروی نیستاتین رو باید حداقل 3 هفته به صورت مداوم هم ...

سلام عزیزم . منم دخترم همین مشکلو داره، نیستات استفاده کردم دو هفته، وسایلش رو مدام میجوشونم و استریل میکنم خوب میشه اما باز میزنه. دوا بنفش هم استفاده کردم همینطوره. دیگه کلافه شدم. دکتر میگفت باید ایمنی بدنش رو چک کنیم که مشکلی نداشته باشه، تجربه ی شما چیه؟ چه مدت برفک داشت دخترتون؟ چه جوری خوب شد

سلام عزیزم . منم دخترم همین مشکلو داره، نیستات استفاده کردم دو هفته، وسایلش رو مدام میجوشونم و استری ...

منم دخترم برفک دهان داره یه هفته استفاده کردم نیستات و جوش شیرین خوب شد ولی دوباره برفک شده تو دهنش ،شما برا دخترا چی کار کردی خوب شد ؟؟؟