2752
2734
عنوان

دعوا با جاری

570 بازدید | 41 پست

جاریم یک دفعه ای قهر کرده سره رقابت و حسادت هاش منم اهل دعوا و بحث نیستم و چیزی بهش نگفتم 

توی جمع های خانوادگی میبینمش که تکبر گرفته 

قصد دارم فردا که میبیینمش توی جمع تحقیرش کنم و به دعوای جانانه باهاش راه بندازم 

هشت ساله دارم باهاش می‌سازم و کاری به کارش ندارم این دفعه ولی نیاز داره ادب ش کنم 

شما باشید چکار میکنید دوستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب نظرم هیچی نگو...اون ک میبینه نمیتونه ب پا ت برسه اینجوری میکنه تو تا میتونی بی محلی کن چیزی هم گف روت بگو درک میکنم واقعا حسادت چیز بدیه

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا میکنید بچم صحیح و سالم به دنیا بیاد❤️
واضح با جزئیات بگو چکار کرده، والا خانمای نی نی سایت همه خودشون رو خوب میگیرن جاری هم که مار هفت خطه

ببین من جاری کوچیکم اون خیلی ازیت کرد با حرفاش با کنایه هاش کلا میخاد منو تحقیر کنه 

2706