2733
2734
عنوان

به شوهرم پیام بدم امشب نیاد خونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
عزیزم تاحالا برای بهتر شدن ارتباطتون تلاش کردی؟ اخلاقش با همه همینطور سرده یا داخل خونه کلا یه آدم ...

بسیار زیاد تلاش کردم.

نه با بچه ها خیلی خوبه.

با دوست و رفیق با همه خوبه.

با من و رئیسش و یکی از همکاراش لجه

بسیار زیاد تلاش کردم. نه با بچه ها خیلی خوبه. با دوست و رفیق با همه خوبه. با من و رئیسش و یکی ...

بنظرم راضیش کنید برید مشاوره

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
باید گفتگو موثر رو یاد بگیری تا نتیجه بده من نمیگم دلخوریت رو بیان نکن و قرار نیست بریزی تو خودت ب ...

من ۹ سال همه روش هارو امتحان کردم. الان دیگه توان ندارم آروم باشم.

اگر هم آروم نشون بدم خودمو یهو میذارم میرم جایی که هیچوقت نتونه پیام کنه

بسیار زیاد تلاش کردم. نه با بچه ها خیلی خوبه. با دوست و رفیق با همه خوبه. با من و رئیسش و یکی ...

یکی از فامیلای ماهم دقیقا شرایطش مثل شماس ...فک کنم نظامیا همه بی اعصابن

ربطی به شخصیت نداره ها. الان خوبه منم هر روز غذا درست نکنم بگم شخصیتم تنبلها هر از بیرون بیار؟

چرا این دوتا قاتی میکنی عزیزم ؟؟؟شخصیت با مسئولیت پذیری فرق داره 

من خودم احساسیم همسرم منطقی باید کم کم بهش اموزش بدی ک شما چی دوست داری ایشون چیمثلا من هرروز میگم دوست دارم عاشقتم شاید هر ۱۰ روز یبار ایشونم بگه تیپش اینجوریه ک با عمل نشون میده مثلا تو بزرگترین مشکلم منو میده عقب خودش میره حلش میکنه این یعنی دوست داره نیاز نیست زبون بیاره

به نظرم رو شخصیت خودت کار کن عزیزم  هرکس یه مدله یکی برون گرا یکی درون گرا ،یکی احساسی یکی منط ...

ربطی به شخصیت نداره ها.

الان خوبه منم هر روز غذا درست نکنم بگم شخصیتم تنبله هر روز از بیرون بیار؟

2706