2752
2734

میخوام بمیرم 

بچه ام ۴ سال نیمه است تربیتش افتضاح دست بزن 

بی ادبی قلدری فراوان داره چیکار کنم 

دلم میخاد کتکش بزنم ولی نمیشه تربیت و روانشناسیه حالا چی میگه دلم خونه خون 

کجای زندگیمو اشتباه رفتم 

بخدا خانواده شوهرم محل سگ نمیدن احتراممونو دارن ولی همچین دست و پا نمیشکنند برا دیدارمون 

بچه ام یکارایی میکنه ادم عارش میشه فک میکنند ما تو زندگی از اینا بدی میگیم کینه داریم 

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دختر منم ۲/۵ ساله س متاسفانه میزنه😭

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2731

مثلا چی

بچه همینطوری یاد نمیگیره

الگوش کی بوده ک اینجوری شده

دختر من یکسالشه چون تنهاس فقط ناز کردنو یاد گرفته

پسر داداشم بچه سومه و 20 روز از دختر من کوچیکتر

اون قشنگ دست بزن داره

چون اون دوتای دیگه باهم دعوا میکنن اینم الگو گرفته

اگر از همین سن فرزندتون رو درست راهنمایی نکنید در آینده ممکن است برای خودتون و فرزندتون دردسر ساز با ...

چیکار کنم بخدا از درسم از کارم از همچیم زدم گفتم بچه ام نشه هرروز خونه یکی تربیتش فرق کنه حالا چیشد ؟نشستم از هوشش کار کردم کتاب و... کلاس بردمش چیکار کنم اینم شد روزگارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین من تجربه کردم بچه آینه تمام نمای پدر و مادره هرچی سعی کنین بجه تربیت کنین نشدنیه. رفتار خودتون ...

خودم این شعار ورد زبونم بود ار بچه ای رو میدیدم میگفتم بابا و مامانشن به والله ما باهم خوبیم نه دست بزن نه بی ادبی نه فوش هیچی بینمون نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مثلا چی بچه همینطوری یاد نمیگیره الگوش کی بوده ک اینجوری شده دختر من یکسالشه چون تنهاس ف ...

پسر با دختر فرق داره دیدم که میگم 

من همه کاری برا این بچه کددم کلاس تخلیه انرزی کارتون های اموزنده باهاش کلی کار میکنم تو خونه ولی این شد از این میسوزم که اینهمه انرژیمو صرفش کردم مثل یه بچه کوچه ای شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

نظر شخصی من اینه که یه وقتا کتک خیلی هم لازم و ضروریه 

من یه دختر  تحصیلکرده ی شاغل و مستقلم که دلم میخواست یه خانوم متاهلِ خانه دار باشم به جای سروکله زدن با بچه های مردم شوهرداری کنم و بچه ی خودمو بزرگ کنم ولی مهرم به دل کسی نیوفتاد تا امروز که ۲۴ سالمه هیج مردی بهم دوستت دارم نگفته یه نگاه محبت آمیز نکرده دستامو تو دستاش نگرفته من لیاقتشو داشتم که عشق رو تجربه کنم ولی کسی منو نخواست ... اگه مردی تو زندگیتون دارید که دوستتون داره قدرشو بدونید زندگی تکراریه شما حسرت خیلی هاس .تحصیلات و شغل و رفیق و گردش و تفریح کمبود های احساسی آدمو جبران نمیکنه 
واقعا حق داری تربیت فرزند خیلی سخته ادم یه جاهایی کم میاره حس پوچی و بی ارزشی بهش دست میده فکر میکنه ...

هر چی میکشم از این مشاوره های حالاست میرفتم کتاب کتاب تو خونه ماست تربیت کودک بخدا میگم راهو غلط رفتم دوتا زده بودم تو دهنش گوششو پیچونده بودم شاید بهتر میشد وای آتیشم هیشکی متوجه نیست هرجا برم یچیزی ببینند میدونم میگند زندگیشون چیه لابد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه تا نبینه یا نشنوه از غیب که یاد نمیگیره، ببین از کی الگو برداشته، شاید کلاسی چیزی میفرستی اونجا یاد گرفته باشه

.                                                                  
2706