2752
2734

من و طرف کلا یه قانون داریم که فقط با همدیگه بریم خیابون و اینا چون خودش بشدت بدش میاد و منم همین طور.

من هیچوقت نمیرم بعد اون امروز رفته ول شده با رفیقش تو خیابون با موتور بعد بحثمون شد حالام یکساعته جواب نداده و معلوم نیست کدوم گورستونیه

واقعا من باید چه رفتاری نشون بدم؟

خواهشاً نگید اینکارا چیه و اینا! فقط بگید من الان اون اینکارو کرده چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه خانوم با سیاست و باتحربه اصلا نشون نمیده ک براش مهمه یا ناراحت شده و با دوستای خودش میره بیرون و وقتی ک بهت زنگ زد برمیداری یا پیام میدی ک عزیزم بیرونم بعدا باهم صحبت کنیم ؟؟ 

یه خانوم با سیاست و باتحربه اصلا نشون نمیده ک براش مهمه یا ناراحت شده و با دوستای خودش میره بیرون و ...

ما قبل اینکه جایی بریم همدیگه رو در جریان میزاریم 

الان کلی باهاش بحث کردم ولی فقط میخاد انکار کنه

چه قوانین جالبی وضع میکنید😁هیچی خب باهاش حرف بزن ولی کلا مردا بیخیالن هرچی هم بگی شاید یکی دوبار ولی دفعه بعد اهمیت نمیده.. سعی کنید رو این چیزا گیر نداشته باشید چون سرد میشه

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
ما قبل اینکه جایی بریم همدیگه رو در جریان میزاریم  الان کلی باهاش بحث کردم ولی فقط میخاد انکار ...

خوب دیگ بهتر بعدا بهش بگو تو رفتی منم دلم خواس برم بیرون خوببب عشقم  با دوستام قرار شد بریم بهت زنگ زدم جواب ندادی اخه 

اصلا هم حالت تهاجمی نگیر 

تو اینجور موقعیت ها میاد به من میگه اهل تلافی هستی و از این چرت و پرتا

وای نمیدونم بهش مثلا بگو نه دورت بگردم و خرش کن  یا اگ واقعا دلتم میخواد بری بیرون مثلا بهش پیام بده مظلوم نمایی کن ک چون نیومدی باهم بریم من دلم گرفته با دوستام رفتم 

اهان یعنی بدون هم از خونه بیرون نرید ...یا توخیابون فقط باهم باشید اون با مادر یا دوستش وتوهم با خان ...

نه اون هم مثل منه نمیره ولی امروز رفت کلی ول تابیده بعد بحثمون شد و سه ساعتها حتی سین نزد دیگه پیامو بهش زنگ زدم فقط پرسیدم کجایی 

نمیدونم باهاش چکار کنم خستم کرده

2706