2752
2734

برا عید اینارو دیدیم نامزدم خودش بهم گفته ک چیزی نبوده مثل اینکه دختره خرابه و به همه پسرا پیام داده نامزد منم تو مجردی خب جوابشو داده. یکی از اقوام خیلی دورشونه.‌این دختره خبر نداشت ک من نامزدم همه چیزو به من گفته نامزدم خدایی سرشو بالا نمیاورد...ولی من  حواسم به دختره بود کلااااا به نامزدم نگا میکرد به هر بهونه ای صداش میزد و هرجا میرفت از پشت سرش میرفت دیگ نزدیک بود برم بزنم تو دهنش.دختره خراب حالا اگرم بوده چیزی تو مجردی بوده چه دلیلی داشت با وجود من این کارارو بکنه. ب نظرتون اگ بازم دیدمش  واکنشی نشون بدم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن بابا اون چون میبینه توجه بهش میکنی اینکارارو می‌کنه

وقتایی ک اونجا هست با همسرت بگوبخند دستشو بگیر قربون صدقه هم برین آقا و خانم همو صدا بزنین ک حرصش در بیاد همین ب این راحتی

جان منی❤️

چرا خب وقتی میدونید طرف اونجوریه میرید خونشون یاحالا هرچی

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

چون شوهرت گفته اون خرابه پس خرابه وقتی رابطه ای تموم میشه عادت دارن چرتو پرت بگن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
چون شوهرت گفته اون خرابه پس خرابه وقتی رابطه ای تموم میشه عادت دارن چرتو پرت بگن

اگرم نامزدم الکی میگف خودم مطمعن شدم درضمن همه اینو می‌دونن ک خرابه اگ نبود ب مرد متاهل نخ نمی‌داد گلم

خونشون نمی‌ریم اصلا 

گفتم که

قبلش با نامزدت هماهنگ کن

دست همو بگیرین جلوش نامزدت هی بت برسه چه میدونم لقمه بگیره در و برات باز کنه تعریف تمجید کنه

اونم اگه اومد حرف بزنه باهم نگاهش کنید ب حالت زیر سوال بردن بعد ضایعش کنید .

اگرم نامزدم الکی میگف خودم مطمعن شدم درضمن همه اینو می‌دونن ک خرابه اگ نبود ب مرد متاهل نخ نمی‌داد گ ...

بلاخره همجنس خودته این حرف زدن درست نیست شما خیلی دوست داری این چیزا پیش نیاد ارتباط قطع کن راحت 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍