2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم

1747 بازدید | 129 پست

به خاطر حرفایی که دیروز تو دعوا بهم زد از چشمم افتاده و دیگه حسی بهش ندارم 

از دیروز تا حالا داره قربون صدقه میره و محبت میکنه اما واقعا دیگه علاقه ای بهش ندارم و نظرم در موردش عوض شده

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری خدایا ممنونم ازت که عشقمو بهم دادی

اگه جا من باشی چیکار میکنی 🙂💔

چی گفت؟

تاریخ۱۴۰۳/۳/۱ خب چ بگم اومممم ساعت ۲۲:۲۲ نمیدونم چمه ولی دلم بدجور گرفته دلم مامانمو میخواد🥲                       تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱۶ دعا کنین بتونم طلاق بگیرم حالم بده    میشه یه صلوات برام بفرستی؟❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون وضع مالی خوبی داره از نظر سطح مالی و خانوادگی از ما بالاترن ازنظر شغلی هم همینطور دیروز اینو به رخم کشید و طعنه زد گفت خدا دیدت که یه پراید بهت داده اخه خودش شاسی بلند داره و همین طور باباش 

خدایا شکرت که همیشه هوامو داری خدایا ممنونم ازت که عشقمو بهم دادی

همیشه بابامو فوش میده

چند روز پیشم بم گفت هم خودت هم مادرت جن.ده این

گفت حاظری بری بدی تا بهت لباس بدن

بازم بگم؟؟

تاریخ۱۴۰۳/۳/۱ خب چ بگم اومممم ساعت ۲۲:۲۲ نمیدونم چمه ولی دلم بدجور گرفته دلم مامانمو میخواد🥲                       تاریخ ۱۴۰۳/۳/۱۶ دعا کنین بتونم طلاق بگیرم حالم بده    میشه یه صلوات برام بفرستی؟❤️
2706