2733
2734
عنوان

صبح که از خواب بلند شدم‌

51 بازدید | 5 پست

اول صبح بابام حالمو گرفت و بهم تیکه انداخت 

تاحالا شده چدرتون حالتون رو بگیره؟؟

خیلییی حس بدیه من که با حرف پدرم رفتم توحالت افسردگی  غمیگن شدم و دلم شکست میدونی یه چیزی هست اگر تو از مهم ترین مرد های زندگیت مثل پدرت ،برادرت بدی ببینی و دلت بشکنه خیلی خورد میشی من که اردواج نکردم اما وقتی پدر ادم این باشه وای به حال شوهر 

تازه پدر من هیچ وقت تکیه گاه محکمی نبود هیچ وقت بهم توجه نکردم فقط توجهش سمت برادرم بود همیشه اینطوری بوده نه بخاطر اینکه برادرم پسره نه من دوتا برادرم دارم یکیشونو از همه مون بیشتر دوست داره

اینکه دلت از دست پدرت بشکنه اینکه ازدست پدرت خورد بشی خیلیییی احساس بی پناهی میکنی احساس بی کس بودن از دید به دختر میگم حس اینکه انگار هیچ کس رو تو این دنیا نداری

همجون پرنده ای که از لانه رانده شده و بی هدف در اسمان پرواز میکنه 

نمیدونم چی مینویسم من که گریه ام گرفته زیاد حالم خوب نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید