2752
2734

یادمه قبل اینکه فکرم درگیر شه و برم تو رابطه بشدت قوی و خوشحال و آزاد و مستقل بودم و به باعث میشه به خودم افتخار کنم😂🪴

شما بگیم مجردیا چطوره احوالتون

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

من مجرد نیستم ولی الهی خوش باشین و همتون خوشبخت شین

💕سید محرومان، جوار امام رضا گوارای وجود مهربانت... راهت ادامه دارد 💕 استراحت کن مرد میدان، تا با ظهور امام زمان بازگردی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران زمین 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو رابطه ام 

اما خب تا سال بعد ک همه چیو جدی کنیم مجرد محسوبم چون دنیای متاهلی خیلی متفاوته با زندگی الانم 

درس میخونم ، سرکار میرم 

خدایا این شرایط عالی رو حفظ کن پلیز

تو رابطه ام  اما خب تا سال بعد ک همه چیو جدی کنیم مجرد محسوبم چون دنیای متاهلی خیلی متفاوته با ...

نمیخای متاهل شی؟

میکاپ آرتیستتونم😁💖اگه سوالی راجب میکاپ یا شنیون و روتین پوست و مو دارین بپرسین راهنماییتون میکنم🪴🌈

حس فلج بودن میکنم انگار یه دست یا یه پا ندارم

کلا محدود بودن همش هم بخاطر این کنکورن

منتظرم قبول شم تا به اون مرحله ی جوانی کردن برسم😑✨

تا به حال توی بیداری خوابیدید؟ این حالی بود که برای سال ها داشتم، حالا که بیدار شدم ویرانه نه ولی پوچی بزرگی در مرکز زندگیم میبینم، اما بازم این پوچی چیزی از خوشحالیم کم نمیکنه، چون بلآخره من بیدارم✨
من مجرد نیستم ولی الهی خوش باشین و همتون خوشبخت شین

امضاتون ،👌🖤

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
2706