2752
2734
عنوان

سلام میشه کمکم کنید درباره جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 53 پست
نه شوهرم هم مثل من راضی نیست غریبه هم میخوان دعوت کنن دوستاشون من خوشم نمیاد شوهرم هم همینطور

با این چیزایی ک گفتی ازشون اصلا نزار بیان چقد پررو هستن میخوان زحمت و خرجشو بندازن گردن شما 

🕊✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با این چیزایی ک گفتی ازشون اصلا نزار بیان چقد پررو هستن میخوان زحمت و خرجشو بندازن گردن شما 

اخه گفتن کسی نیستن فقط مادرو خواهرش با دوستا و زنعموهاش به نظرتون اینا کسی نیستن😑

نه شوهرم هم مثل من راضی نیست غریبه هم میخوان دعوت کنن دوستاشون من خوشم نمیاد شوهرم هم همینطور

وقتی دوست ندارین بگین شرایطش نداریم هم اینکه شوهرتم همین نظر داره دیگه باید نه گفتن شما خیلی راحتر باشه.‌‌..

نیست واقعا ماشالله بچ های میان ک خیلی شیطونی و کنترلشون سخته 

خب سخته حق داری

اگرم یه وقت خواستی قبول کنی نزار کار خونه و تمیزی رو دوش خودت بمونه 

مسئولیتش کامل با خودشون...

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

بنداز گردن شوهرت

بگو فلانی خیلی بدش میاد غریبه بیاد خونه زندگیمون

اگه فقط خودتون میاد تشریف بیارید وگرنه بریم خونه مادرشوهر یا خودتون

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
خودشون بودن قبول نمیکردن

به خدا منم همینو  میگم سو استفاده میکنن دلشون نمی‌خوان یه پیشدستی بیارن بیرون من ولی بیخیالم به خدا کلی دعوتی گرفتم دعوت کردم اومدن ولی دریغ از یه دعوت منم میگم شاید دوستداشته باشم برم جایی بی دردسر

اخه کلن پر توقع هستن اگه بکم باشه کله خاندان رو میخوان بیارن و همش همینجا بگیرن

حالا شما اینبار و اجازه بده ولی تو تمیز کاری از جاریت کار بکش اگه دیدی ریختن و پاشیدن و رفتن برا سری بعد بگو نه اونسری از کمر افتادم

بنظر من بگو تازه خونه تکونی کردم و تازه فرش شستم و ابن حرفا اشکالی نداره که

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
اخه گفتن کسی نیستن فقط مادرو خواهرش با دوستا و زنعموهاش به نظرتون اینا کسی نیستن😑

حتی دو نفرم بودن ب شما ربطی نداره میخواد خونه ی خودش بگیره نمیخوادم کلا نگیره واجب ک نیس

تمیزکاری و بشور و بساب میوفته گردنت فوقش اونا ی کیک دست بگیرن بیان بقیه ی پذیرایی هم باید شما انجام بدی

🕊✌🏻
خب سخته حق داری اگرم یه وقت خواستی قبول کنی نزار کار خونه و تمیزی رو دوش خودت بمونه  مسئولیتش ...

هر چقدرم بخاد کاری انجام نده نمیشه فکر کن یه عده بیان تو آشپزخونه آدم این کابینت بازکن اونو ببند میشه هیچ کاری نکرد یا مثلا یه عده غریبه میرن تو این اتاق اون اتاق لباس عوض کنن هی صدا میزنن مثلا اینو دهرین اونو ندارین!!!

2706