2752
2734
عنوان

سلام میشه کمکم کنید درباره جاریم

726 بازدید | 53 پست

تولد بچشه و برادرشوهر گفته میخوام تولد دخترمو خونه ی شما بگیرم خونه یما یکم حیاط داره خودشم کلن حساسه رو تمیزی و اینا یعنی من باید کلی بچه و مهمون داشته باشم اونروز به نظرتون بگم نه بد میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه چه اشکالی دارده یه خورده تمیزکن خونتواتفاقاخیلی خوبه مجلس شادی توخونه آدم برگزاربشه دل یه بچه روه ...

اخه کلن پر توقع هستن اگه بکم باشه کله خاندان رو میخوان بیارن و همش همینجا بگیرن

وا خودشون مگ خونه ندارن؟چه پرروان،خب جا ندارن تولدنگیرن مگ مجبورن

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
نه شوهرم هم مثل من راضی نیست غریبه هم میخوان دعوت کنن دوستاشون من خوشم نمیاد شوهرم هم همینطور

عزیزم دلت راضی نیست قبول نکن

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2706