2733
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 140 پست
یعنی حتی تو رابطه برقرار کردنم میفهمه؟😭

ن فک نکنم میگن وقت زایمان مشخص میشه البته منم شنیدم

سکوت دربرابربعضی حرفاچقدزیباست وقتی قراراست پاسخ راخدابدهد(🤫یک دیقه سکوت برای روزهای شیرین کودکی ک هرگزبازنخاهدگشت)🌺نامزد،دارم وباوجودهمه مشکلای کوچولوبازم خیلی دوسش دارم عشقمه و8سال بی دلیل پاش نموندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
😭😭😭ولی اینجوری جفتمون ضربه میخوریم 

الان اگ ترمیم کنی مشخص میشه فقط میشه ی کار کرد موقع پریودیت عروسی کن 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
اگه بگیم بهش نگو درست نیست  از اینورم بهش بگی ممکنه ولت کنه  اما اگه تو اون سن فقط یک با ...

من دارم به خودکشی فکر میکنم عذاب وجدان ولم نمیکنه هیچوقت فکر نمی‌کردم بخوام باعشقم‌ توان موقعیت قرار بگیرم من واقعا میمیرم براش😭

بدن خودتو میشناسی؟بار اول فقط اگر مشکل نبود رطوبت کافی و مشکل واژینیسموس باشه خونریزی وجود داره که اگر از خیلیا بپرسی بهت میگن که بار صدمم خونریزی و درد داشتن 

اگر بار اولم مشکلی وجود نداشته باشه رابطه بدون دردو خونریزی هست 

در ضمن پسر اگر واقعا دوست داشته باشه و شعور داشته باشه این‌چیزها براش مهم نیست مثل مردای خارجی

@الیزارا    

عزیزم تاپیکت تعطیل شد واست تایپ کرده بودم گفتم 

اینجور ادما به احتمال ۹۹ درصد اون ۱ درصدم چون همه چیز رو نمیدونم برای رابطه میان

وچه بذاری

وچه نذاری

میرن!!

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️
کاریش نمیشه کرد تا اخر باید مجرد بمونی و در حسرت  چرا اینکارو کردی

چی میگید واقعا حتی بدن خودتونم درست نمی‌شناسید درضمن هستن پسرایی که شعور دارن و براشون گزشته مهم نبست 

اصلاً این مسئله‌رو بهش نگو به حرف اینایی ام که میگن اگر دوستت داشت میمونه توجه نکن  اصلا‌نگو ب ...

😭همه چیز بهم می ریزه نمیتونم بگم چون می‌شناسمش می‌دونم نابود میشه اون بخاطر من صبر کرد تحمل کرد بخاطر من رفت دنبال کار بخاطر من خونه خرید ماشین خرید رویا ساخت واقعا نمیتونم😭😭😭😭😭

من نمی‌دونم اصلا بکارت چیه 

من قبل ازدواج رابطه نداشتم ولی موقع رابطه نه اذیت شدم نه خونریزی داشتم نه همسرم چیزی گفت نه خودم ذهنم درگیر شد 😐😐😐😐

نمی‌دونم کجای ایران هنوز ملت درگیر این چیزان

من دارم به خودکشی فکر میکنم عذاب وجدان ولم نمیکنه هیچوقت فکر نمی‌کردم بخوام باعشقم‌ توان موقعیت قرار ...

خودکشی چرا 

این چه حرفیه 

با یه پزشک صحبت کن گواهی بگیر البته اگه فقط یک بار رابطه داشتی و تو این سال ها تگرار نشده باشه

2706