2733
2734
عنوان

بیاین یه لحظه

60 بازدید | 11 پست

سلام. بچه ها. اگه کسی باشه که دوستتون داشته باشه. یعنی روتون کراش باشه بعد یهویی بلاک کنه. چی کار می کنین؟ و اینکه اصلا رابطه زنگ و پیامی هم نداشته باشیم. تا همین دو روز پیش خوب بود یهو دیدم بلاکم. از دیشب فکرم درگیره. چه دلیلی داره؟ من باید چه کار کنم؟ از بلاک منو درمیاره یعنی؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برن گمشن عقده ای ها معلوم نیست باخودشون چند چندن بعضی پسرا همین تجربه رو من ی طور دیگه تو همین چند روز داشتم ی پسره اومد گفت روت کراشم و هر روز صبح بخیر شب بخیر میگفت و پست میفرستاد بعد یهو غیب شد به درک غیب بشن! اینا فک کنم توقع دارن ما بریم بگیم مرسی که روم کراشی بیا بامن باش 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
2731
برن گمشن عقده ای ها معلوم نیست باخودشون چند چندن بعضی پسرا همین تجربه رو من ی طور دیگه تو همین چند ر ...

خب این اصلا صبح بخیر شب بخیر نمی گفت. فقط چند ماه ابراز علاقه کرد تا همین سه روز پیش. بعد از دیشب دیدم بلاکم کرده 

خب این اصلا صبح بخیر شب بخیر نمی گفت. فقط چند ماه ابراز علاقه کرد تا همین سه روز پیش. بعد از دیشب دی ...

ولش کن چندتا چیز ممکنه اتفاق افتاده باشه یا دیده محلش نمیزاری بلاک کرده که دیگه سمتت نیاد یا یکی دیگه رو پیدا کرده و مجبور بود بلاک کنه یا میخاد ترفند بزنه مثلا اینجوری بیشتر جذبت کنه 

فرشته کوچولو💫🧚‍♀️
ابراز علاقشم الکی بود خواسته دکت کنه دیگه 

آخه چهار ماه هی ابراز احساسات می کرد. واقعا دوستم داشت فکر می کنم. آخه من اصلا مزاحم نمی شدم و پیام و زنگ نمی زدم که دکم کنه. خودش هی سمت من نیومد.