2733
2734
عنوان

خیلی دلم شکست از حرف شوهرم

325 بازدید | 28 پست

بهش گفتم از اون لباس توی مغازه خیلی خوشم میاد

گفت مگه خونه بابات خبری از این چیزا بود 

خیلی خوبه اصلا اینجور حرف نمیزنه ها حتی بعدش عذز خواعی کرد رفت مانتو رو هم خرید و دلم باهاش دیگه صاف نمیشه 😭😭😞😞

لایکک نکن لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی وقتا شک میکنم این مردا واقعا عقل دارن یا نه....

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_

وا چع ربطی دارع اون خونه باباس این شوهر

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن

غصه نخور گل من یه چی اومده به زبونش گفته ولش کن

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_
دیگ یه شوخی کرده با جنبه باش 

بعضی وقتا کنایه ها در قالب شوخیه و بعضی هم به اصطلاح شوخیا جگر ادمو میسوزونه

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻

شوهر منم‌میگه بعضی وقتی

میگه دیدم خونه بابات پرنسس وار زندگی میکردم 

منم میگم هر چی بود بهتر از نپتو تو خونه بابات بود 

بعدشم وظیفته منو تامین کنی.اگه قرار بود همونجور که خونه بابام زندگی میکردم باشم که شوهر نمیکردم

2706