2733
2734

شاید حواسش نبوده؟ خب همیشه اینطوریه؟

دیگه تا دیر نشده باید برم . اینجا نمیام ولی واسم دعا کن که وایب مثبت دعات بهم میرسه،، دعا کن این مسیر لعنتی رو تموم کنم و بیام بی‌دغدغه تو نی‌نی‌سایت دعات کنم. خستم و رنج دیده ولی باید ادامه بدم چون آخر مسیر دارم نور می‌بینم، نوری که قراره مسیرمو‌ روشن کنه✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داره نفس می کشه ب قول مرد ها😅😅

بیخیال باش

خدایا حاجت دل همه رو برآورده به خیر کن ب حق حضرت زینب(س)💞خدایا شکرت💞اگ تونستی ی صلوات برا من و زینب کوچولوم بفرستید ممنونم🤲🦋برای تو راهیم تونستی ی صلوات بفرست دمت گرم
وا خوب من مسافرتم اون باید زنگ بزنه

عجب!!!ببخشید پرتوقع نیستی شما؟؟ برعکسه؟؟ الان اون باید ناراحت باشه که شما مسافرتی و یه زنگ بهش نزدی. شایدایشومم باخودش بگه رفته مسافرت وازمن فراموش کرده دیگه

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.

فدای سررت

وقتی انقد. اطمینان داشتی بهش که ازش دور شدی به دوستات و خانوادت سر بزنی که نباید ناراحت بشی. 

بسپارش به خدا

یا پیامک بده فقط حالشو بپرس. سلام عشقم یا عزیزم چطوری؟ چه خبر؟ 

2706