2752
2734
عنوان

خانم ها کمک عقدمه ولی بگین دعوت کنم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
زشته بابا بذارید بیان حالا الان وقت تلافی نیس بعدم خانواده داماد میخوان شام بدن شما چرا خساست میکنید

فامیل های ما هیچکدوم آدم نیستن عزیزم واسه اینکه لد نباشه دعوت میکنم محضر ولی شام ن

فامیل های ما هیچکدوم آدم نیستن عزیزم واسه اینکه لد نباشه دعوت میکنم محضر ولی شام ن

عزیزم تو مراسمات جای این رفتار ها نیس ارزش خودت جلوی خانواده شوهرت میاد پایین حرف و حدیث در میارن درجه یک هارو دعوت کن

اکه شماهم فامیلای اونا رو دعوت میکنید با فامیلاتون برید ما بعد محضر کل فامیلای خودمون و داماد اومدی ...

نه عزیزم ما فامیلای اونارو دعوت نمی‌کنیم اونارو پاگشا کردنی فقط خودشونو و ابجیش اینارو دعوت میکنیم

من اگه جات بودم کسی ک واسه شام دعوت نکرده رو دعوت نمیکنم همین خانواده خودتون کافیه

منم همینجوری میگم فامیلاهامو اصلا خوب نیستن میترسم فردا پی فردا حرف دربیارن ک عروس فامیل نداشت و..

خونواده من برای عقد برادرم عمه هام رو با خونواده هاشون دعوت شام کردن، مریم هم فقط محضر بود و بعد رستوران شام، جشن و اینا نبود 

درحالی که عمه هام برای مراسم عقد بچه هاشون حتی مامانم رو هم دعوت نکردن، فقط بابام رو دعوت کردن 

عقد من هم دقیقا وسط کرونا بود و ما برای اینکه شلوغ نباشه فقط زن و شوهر بدون بچه دعوت کردیم و عقد هم محضری بود و شام بدون هیچ جشنی 

چندتا نفر ناراحت شدن که چرا بچه هامون رو دعوت نکردی 

خواستم بگم با فامیل شبیه خودشون رفتار کن، اگر نکنی قدر نشناس میشن 

خودشون حتی مامان من رو دعوت نمیکردن بعد ناراحت میشدن که چرا بچه هامون رو دعوت نکردید...

2706