2752
2734
عنوان

دختر شش ماهم شیر نمیخوره

104 بازدید | 24 پست

مامانا دخترم ۶ و نیم ماهشه از سه ماهگی توی بیداری شیر نمیخوره قبلا چون زیاد میخوابید میتونستم شیر بدم الان زیاد نمیخوابه و من نمیتونم شیر بدم درحدی که توی ۲۴ ساعت من دو تا پوشک خیس عوض میکنم یدونع صبح یدونه موقع خواب چیکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سینتو میگیره؟  می خوای سره سینه رو یذره شیرین کن شکر تو آب حل کن یذره بزن به سی‌نت ببین می مکه ...

سینمو میگیره دوتا مک میزنه برمیگرده اونور زیاد هم بذارم دهنش گریه میکنه 

شیر رو با غذا بهش بده بزار گشنش بشه بهش بده اگ وزن گیریش خوبه ک هیچ اگ ن شیرتو بدوش بهش بده تو 

شیرم دوشیده نمیشه نهتیت سی تا میشه شیر خشک هم نمیخوره اگه با سرش اسباب بازی بگیرم و سرشو گرم کنم شاید شصت تا بخوره

شیرم دوشیده نمیشه نهتیت سی تا میشه شیر خشک هم نمیخوره اگه با سرش اسباب بازی بگیرم و سرشو گرم کنم شای ...

کمه یا نمیتونی بدوشی

مشاور | به خموشی نشود راز محبت مستورچه زنی مهر بر آن نامه که مضمون پیداست؟صائب 
شیرم دوشیده نمیشه نهتیت سی تا میشه شیر خشک هم نمیخوره اگه با سرش اسباب بازی بگیرم و سرشو گرم کنم شای ...

شیر خشک رو میتونی بهش با روش های مختلف بدی  هر دو ساعت بک بار درست کن و بهش بده هر چی اصرار کنی بد تر میشه

2706