2752
2734
عنوان

دوست اجتماعی شوهر بعد از ازدواج

312 بازدید | 44 پست

دوستان من عقدم بعد عقد متوجه شدم همسرم با دوتا خواهر در ارتباطه مثل دوست که کارا همدیگه رو راه میندازن یا پیششون وام شرکت میکنه ازین قبیل.. یکیشون ک متاهله .. من امروز باهاش مخالفت کردم و گفتم بش راضی هستی من دوست اجتماعی داشته باشم گفت نه گفتم پ چرا من باید کنار بیام با این دوتا خانم و هر دوست دیگ ایی تمومش کن تو‌ متاهل شدی .. بم برچسب وسواس زد .. خوب با وجود خیانتایی ک من دیدم از بقیه .. چرا من باید اجازه بذم.. گفتم خطت عوض کن گفت نمیکنم .. و اینم بگم میترسم ازم مخفی کنه و به رابطش با اینا ادامه بده ..اقا من خوشم نمیاد همسرم دوست زن داشته باشه چکار کنم؟ کارم درسته که منعش میکنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نمی‌دونم به انتخابت رجوع کن وقتی بعضی چارچوب های محرمو نامحرمی رو نداره مانع شدنت الان غلطه مثل مردایی که بعد از ازدواج میگن حجاب کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

باید رابطه شو کنترل کنه.. درحد کاری باشه

خط عوض کردن که درست نیست.

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

دیگه کثافتو که کادو پیچ نمیکنند به جای یه چیز باارزش . اسمش هر چی باشه حالا دوست اجتماعی،دوست پسریادختر،یا هر چیز دیگه ای این چیزا رو حداقل بعد ازدواج بزارین کنار، ترکش کنید، نامحرم هیچوقت مثل محرم ادم نمیشه، با کلمات بازی نکنید، 

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
مخالفت کن خیلی پافشاری کرد بگو جدامیشم

واقعا ناراحتم من خوشم نمیاد وضع مالی شوهرمم خوبه از کجا معلوم بخاطر پولش باش اکی نشن شوهرم عاشقش بشه منو ول کنه .. خوب پیش امده قبلا برا خیلیا 

رابطه با نامحرم ب هر شکل یا اسمی درست نیست بعدشم بگو شما چرا دوست اجتماعی مرد نداری حتما باید خانم باشه 

و همچنین متاسفم برا اون خانم متاهلی که با وجود شوهر با مرد غریبه در ارتباطه اسمشم میذارن دوست اجتماعی متاسفانه خیانتا از همین برچسبای مسخره شروع میشه بعدش تبدیل میشه ب روابط جنسی

آخرش نمیشه 

هرچی بگن نه این فقط دوستیه مشکلی نداره بازم عادی نیست چون بالاخره بهم حسی پیدا میکنن

چند وقت پیشا یه پست دیدم نوشته بود بالاخره بعد چند سال داداش و آجی گفتن فهمیدیم باید ژنو شوهر بشیم 

خب این مشکل داره خیلی هم مشکل داره 

حتما جداشو 

باید قبل ازدواج همه جوانب میسنجیذی که حالا به این روز نیوفتی 

⁦♥️⁩
دیگه کثافتو که کادو پیچ نمیکنند به جای یه چیز باارزش . اسمش هر چی باشه حالا دوست اجتماعی،دوست پسریاد ...

واقعا من خیلی ناراحتم جالب اینک خودش خوشش نمیاد چرا من باید کنار بیام

2706