2733
2734
عنوان

مادر شوهرم میگه هر کی ویار داره بچش خنگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

احتمالا مادربزرگ شوهرت ویار داشته مادرشوهرت چون کلا مغز نداره فک میکنه خنگ بودنش تقصیر ویار مامانشه

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗

چه ربطی داره 

ویار بخاطر تغییرات هورمونی تو دوران بارداریه که خوب کاملا طبیعیه و تو بعضیا بیشتر تو بعضیا کمتر 

اگه به اون باشه ما تو فامیلمون انقد ویار داشت بچش الان مخ‌ریاضیه!...

بهترین کار همینه که فقط به فکر خودت باشی  

الله و اکبر این چه حرفیه اصلا ربطی نداره

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …

بگو تو که ویار نداشتی پروفسور تحویل جامعه دادی ؟ خدایاااا😐😐

هیچکس برتر نیست هیچکس پست تر نیست ، اما هیچکس برابر هم نیست ! انسان‌ها منحصر به فرد هستند غیرقابل مقایسه تو ، تو هستی من ، من هستم🚶🤝🏻

حرف مادرشوهرت که هیچی

ولی با همسرت حرف بزن ببین چی رفتا گفته مادرشوهرت این مدل برداشت کردا

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

نه اصلا، به همسرت بگو کارش درست نیس میش بقیه حرف شمارو بزنه. بعدم به مادرشوهرت میگفتی زن باردار رو نباید ناراحت کرد، خدا قهرش میگیره

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!

ماددشوهرت خودش خنگه ک پسری خنگ تر از خودش پس انداخته من بودم جوابشو میدادم احمق

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم