2737
2739
عنوان

چکار کنم شیرم زیاد بشه

7255 بازدید | 14 پست
سلام دوستای گل من 20 روز دیگه زایمانمه خیلی دلم میخواد خودم شیر به نی نی بدم میدونین چکار کنم موثره
دختر کوچولوی من الهی همیشه سلامت باشی و از هر چیز بهترینش نصیبت بشه مامان ی عالمه دوست داره و همیشه از خدا میخواد مواظبت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بعد از زایمانت دلستر بخور خیلی موثره کلا مایعات خیلی خوبه البته تا شب ششم زایمانت شیرت خیلی کمه
تا حدودی هم شیر زیاد و کم داشتن ارثی هست من مادرم و خاله هام و هم عمه هام کم شیر بودن منم شیرم کم بود و پسم سیر نمیشد
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
2728
به سلامتی نینی جان بعد زایمان کاسنی، شوید روی همه غذاها بپاش تخم گشنیز آسیاب کن بپاش روی همه غذاهات، آب سیرابی، کله پاچه، آبگوشت را بسیار میل کن، دلستر به میزان زیاد بخور کلا باید مایعات خیلی زیاد بخوری زیر دوش آب ولرم سینه‌هاتو از بالا به پایین ماساژ بده اگه نوک نداشت با شیردوش نوک سینتو دربیار بعد بذار دهن نینی تا راحت سینت به دهنش بیاد میک بزنه
2740
مرسی دوست جونا یعنی تا زایمان نکردم کار خاصی نکنم؟
دختر کوچولوی من الهی همیشه سلامت باشی و از هر چیز بهترینش نصیبت بشه مامان ی عالمه دوست داره و همیشه از خدا میخواد مواظبت باشه
بذار بدنیا بیاد شاید شیرت کافی بود
بجز چند روز اول که آغوز هست بعدش شیر زیاد میشه نگران نباش دلستر واسه من خیلی عالی جوایب میده
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
من هروقت چایی کم میخورم شیرم کم میشه
از وقتی زایمان کردم تا 2 ماه روز ی2-3 لیوا آب پرتقال میخوردم و چند لیوان چایی که هنوز هم چایی خوردنم ادامه داره و اگر قطع کنم شیرم کم میشه
آب پرتقاله باعث شد که خودم و رزا توی زمستون اصلا مریض نشیم
در ضمن هرچی نی نی بیشتر مک بزنه بیشتر شیر تولی میشه
یه نصیحت دیگه نی نی خیلی زود از مک زدن خسته میشه و استراحت مییکنه فکر نکن سیره با حوصله باش من گاهی به رزا 3 ساعت شیر میدادم هروقت خسته شد یا وسط خوردن خوابش برد زیر چونه اش رو آروم ماساژ بده
در ضمن روز 5-6 ام که سینه هات یهو از شیر پر میشه سعی کن اساسی به دست و محکم سینه هات رو بدوشی تا شیر توشون گیر نکنه اگه شیر گیر کنه مک زدن نی نی نمی تونه باعث تخلیه بشه و هم اون گرسنه میمونه و تو سینه هات درد میگیره و ممکنه دچار تب هم بشی
من تا مدتها هر روز توی حمام سینه هام رو اساسی می دوشیدم
من اینها رو رعایت کردم الان رزا 9 ماهشه مهد میره و هر روز براش شیر خودم رو می دوشم میدم مهد ببره
1 بار هم شیر خشک ندادم بهش هنوز
CafeMom TickersCafeMom Tickers