2733
2734
عنوان

فامیل رو اعصابببب

206 بازدید | 13 پست

یه نفری هست خیلی اذیت می‌کنه رو اعصابه مثلا یه بار مامان بزرگم نذری اش پخته بود منم یه کاسه گرفتم بخورم بعد اومد گفت خسته نشی یه وقتتتت یه بار مثلا رفته بودیم یه پاساژ ماشین تو یه پارکینگی بود شمارشو عکس گرفتم (خیلی بزرگ بود ) بعد وسط راه بابام پرسید شماره پارکینگ چند بود بعد گفتم الان نگاه میکنم شمارشو بعد یهو پرید وسط گفت فلان شماره  بعد گفت حتما حافظه کوتاه مدتت ضعیفه😐😐.   شما بودین چی میگفتین تو جواب اه خاک بر سرم کاش به چیزی میگفتم اما هیچی به ذهنم نرسیددد

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این بار ک این رفتارو نشون داد بهش بگو نسبتی چیزی با قاشق نشسته داری ؟؟ خیلیم فشار بهت اومد میتونی بجا قاشق نشسته بگی گ..ز ناغافل 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕
2731
حس زنعمو ها رو میده😂 من باشم نه جواب میدم نه محل میزارم تهش بایه لبخند خیلی کوچیک چند ثانیه خیره م ...

من قیافم اینجوری بود 😑

😂😂

وقتی از ماه عکس میگیری نمیگی چه ماه زشته میگی (دوربین نمیتونه زیبایی های ماه رو ثبت کنه )
وااااااا، چیز مهمی نبود ،

آخه نزدیک هم نیست خودش رو با همه صمیمی می‌کنه خیلی رو مخمه ندیدیش آخه اصلا میترسم وقتی می‌شنوم رفته یه جایی که قرارع برم 

این بار ک این رفتارو نشون داد بهش بگو نسبتی چیزی با قاشق نشسته داری ؟؟ خیلیم فشار بهت اومد میتونی بج ...

😂😂👌🏻

میگفتین نه دیگه شما هستین واسه این که من خسته نشم واسه اونم میگفتین دیگه آدم بیکار حافظه کوتاه مدتش درست کار میکنه گاهی وقتا اینقدر کارام زیاده اسم خودمم فراموش میکنم از خستگی

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
حس زنعمو ها رو میده😂 من باشم نه جواب میدم نه محل میزارم تهش بایه لبخند خیلی کوچیک چند ثانیه خیره م ...

همون خفه شو آمیانه 🤣🤣

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی جای قشنگی نیست 
میگفتین نه دیگه شما هستین واسه این که من خسته نشم واسه اونم میگفتین دیگه آدم بیکار حافظه کوتاه مدتش ...

👌🏻👌🏻👌🏻