2733
2734

یا اگ‌تجربه هردوشو دارید بگید  بدون تعصب 

من خودم طبیعی بودم و خیلی بد زا هستم و دردمممم زیاااااد ۵ساعتم‌طول میکشه ک دهانه رحمم باز شه اما الان ۲قلو باردارم ازوقتی کامنتای مردمو تو سزارین خوندم گرخیدم ک وای بیچاره شدیم و درد کشیدیم و جای بخیه امونمون برید  این حرفا ممنون میشم کمکم کنید ثواب داره لطفاااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب دیگه دو قلو که باید سزارین کنی ولی بعضیا دیدم بعدعمل خوبن بعضیا اذیتن نمی دونم دیگه به بدن بستگی داره یا به دکتر!!!

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
یه سزارین داشتم. فردام زایمانمه سزارین. قبلی ک راضی بودم.دعا کنین زایمان فردامم خوب باشه

ان شاالله بسلامتی زایمان کنی روی ماه نی نی رو ببینی اگر یادت موند منو دعا کن خدا بچه دومی رو بهم بده خیلی استرسشو دارم

باتوجه به توصیفت از بدنت بهتره برید سزارین..

منم تجربه جفتش رودارم و طبیعی رو یک ساعته و‌بادرد خیلی کمترر تونستم بچه رو بدنیا بیارم ولی سزارین یک ماهی عملا زمین گیر بودم..

همیشه برای ماندن دلیل هست..وبرای رفتن بهانه..

من سزارینی بودم ۱۰۰ بارم برگردم عقب بازم سزارین رو انتخاب میکنم سال ۹۹ ،۱۰ میلیون شد چون هیچ جوره نمیخواستم برم طبیعی

الانم باردارم ۲ ماه بعد بازم سزارین

خواهرمم سزارین بود ب شدت راضی

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من طبیعی بوم خیلی راضی بودم کلا بیست دقیقه طول کشید

خوش ب حالت خوش زا هستی  منم یه نفر بود ۲ساعت بعد من بستری شد یک ربع نکشید اول سردش شد و لرزید بعدم‌بچه رو به دنیا اورد ولی من ۵ساعت درد کشیدم درد تاپای مرگ

2706