2752
2734

چرا تاپیکم ترکید. مادرشوهرم اومده تو راهی میخوام کتلت بزارم ببره ک پول غذا نگیره

بیزحمت دستور پخت کتلت خوشمزه بگید ک خوب باشه. لطفا حاشیه سازب نکنین دندونم درد میکنه نمیتونم جواب بدم

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

دختر خوب من یکساعت برات نوشتم.فرستادم نوشت تاپیک تعطیل شد😁😁😁

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دختر خوب من یکساعت برات نوشتم.فرستادم نوشت تاپیک تعطیل شد😁😁😁

اره شرمنده نمیدونم‌چرا ترکید هم چشمم عفونت کرده هم دندونم درد میکنه مجبورم تاپیک میزنم و گرنه اصلا نمیزدم

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

کوکو سيب زمینی ساندویچی بخوای درست کنی آب‌پز کن زیاد تخم مرغ نزن از هم وا میره اگر دیدی وا رقت آرد نخودچی بزن نمک و فلفل و زردچوبه یه ذره توش جعفری تازه هم بزنی خیلی خوشمزه میشه 

ممنون بخدا دندونم درد میکنه ی لحظه رفتم قرص بخورم دیدم دیدم تاپیک تریده

سیب زمینی رنده کن تخم مرغ و نمک و فلفل بزن

تو روغن سرخ کن

راحت و بی دردسر

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
تعریفی میخوام معمولی ک خودم بلدم

نسبت به سیب زمینی  گوشتش رو بیشتر  بزن .

پیازت رو با رنده ی درشت رنده کن .

گلپر بزن.

یه حبه ی خیلی کوچولو سیر رنده بزن .

مواظب باش  سرخ میکنینه خام باشه نه بسوزه.

توی دستمال چربیش رو بگیر بعد توشه کن که روغن پس نده .

نیازی نیست بهش افزدونی های اضافه بزنی 

پیاز و سیب زمینی به گوشت اضافه کن خوب ورز بده نمک فلفل زردچوبه هم حین ورز دادن اضافه کن همین!

ایران=سرزمین کهن   سرزمین بزرگان و شریفان                 ایرانی=شیر پاک خورده با تاریخی هزاران ساله                      

گوشت چرخ کرده.سیب زمینی و پیاز رنده شده.یدونه تخم مرغ.آرد نخودچی.نعناخشک.نمک.فلفل.زردچوبه.سماق.

اگ سیب زمینی کوکو میخای.سیب زمینی رو آبپز کن.له کن تخم مرغ و نمک و فلفل و زردچوبه بزن و توی روغن سرخ کن 

2706