2752
2734
عنوان

موی فر خوبه یا صاف؟

153 بازدید | 10 پست

من خودم موهام فر و کرلی هستش راضیم ولی اطرافیان خیلی میگن موی صاف بهتره الان بنظر شما صاف خوبه یا فر؟

تعداد رای : 34
نظرسنجی
فر
16
47%
صاف
18
52%

هیچکدوم مجعد

همه رفتند بخوابند و منم در به دری     فکر اینکه چه زمان کربلایم ببری... ادامه👈.     ببینید کی اومده خانم دکتر آیندتون❤ من صرفا برای اینکه اطلاعاتم در مورد بارداری زیاد بشه اینجا اومدم که بعد ها وقتی متخصص زنان زایمان شدم بتونم کمکتون کنم💙💙💙 لایک نکن برادررررر😠😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من عاشق موفرفریام 

ولی موها خودم فر نی

♡ARMY♡من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم به یه قربانی نیاز دارم ^_^  (فوتبالی)  ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ

ببین فر خیلی خوب و خاصه ها اونقد منحصر ب فرد ک فقط ۱۱ درصد ادما  موهای فر دارن 

ولی رسیدگی بهش و اینا سخته ادم و کلافه میکنه 

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.