2733
2734

هروقت اسپنددود میکنم بوش بره یا گاهی خونم میاد دو سه روز میمونه من زیاد اسپند دود میکنم 

معمولا هرروز . قاطی میکنه و میگه وای نفسم 🤨🤨 به نظرتون طلسم داره؟‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ینی فقط منم از اسپند و بوش انرژی میگیرم؟عاشقشم اصن 🥺😂

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱

آسم داره منم آسم دارم دوسه روز پشت سرهم اسپند دود کردم همش سرفه میکردم خیلی اذیت بودم یکم از دعا فاصله بگیر که بتونی منطقی فکر کنی

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋

من هم آلرژی دارم به بوی اسپند ،دود ،سیگار 

تا مرز خفگی پیش میرم 

بنده خدا حق دارند و ربطی به طلسم نداره

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706