2733
2734
عنوان

ب شوهرم شک دارم

64 بازدید | 2 پست

رمز گوشیشو اصلن بلد نیستم اصلن قبلا بی توجه بودم 

ولی الان نمیدونم چم شده بهش شک دارم 

هرچی میگم بهش رمز گوشیو بهم نیمده 

گوشیش اثر انگشتی هس همیشه با انگشت باز میکنه اون رمزو نمیزنه ک بلد بشم

نمیدونم چمه ولی بهش شک دارم چیکار کنم لطفا ی راه حلی بهم بدین 

به امید معجزه...❤️🌱                                                   من غرق حاجتم و تو باب الحوائجی یا ابوالفضل العباس..     بطلب آقا..🧡                                                                یکی از آرزوهام اینه برم کربلا اگه امضامو دیدی دعا کن قسمت منم کربلا بشه🥺
وقتی خوابه انگشتش  رو بزن چک کن

بیدار میشه خوابش سبکه 

به امید معجزه...❤️🌱                                                   من غرق حاجتم و تو باب الحوائجی یا ابوالفضل العباس..     بطلب آقا..🧡                                                                یکی از آرزوهام اینه برم کربلا اگه امضامو دیدی دعا کن قسمت منم کربلا بشه🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید