2733
2734

من با خونه کوچیک و بچه کوچیک چجوری پذیرایی کنم ۱۰ نفر آدم رو؟وای بچه هامون چقد شیطوووووونن.چی بپزم که هم ساده باشه هم بهشون برنخوره؟میوه که نمیخوام بگیرم فقط شام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانواده خودتم بود همینو میگفتی؟

خب قرمه سبزی ماکارونی بپزی

فقط 37 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭تیکربارداریم نیست برای اینه که اِنءشااَلله خُردادماهِ اِمسال حامِله باشَم وبِمونه بَرام ودیگه هیچ مشکلی ازهیچ جهتی پیش نیاد برای خانواده مون !❤
از دیشب که فهمیدن میخوان پاشن بیان سردرد گرفتم

واقعا درک ندارن،مادبزرگم خواهر شوهرش با بچه ها و نوه هاش اینجوری میان ،رک بهشون میگه مگه عروسی بابامه ای همه اومدین؟دیگه خداروشکر قهر کردن نیومدن😂

خانواده خودتم بود همینو میگفتی؟ خب قرمه سبزی ماکارونی بپزی

اونا یه شهر دیگه هستن و تازگی اومدن بهم سر زدن هر وعده خودشون میخریدن و میپختن و به بچم عروسک و اینا دادن اما خانواده همسرم هیچوقت خیری نداشتن 

...

شرمنده نمیتونم درخواست رو قبول کنم🙏 اصلا برا این کارا تو این سایت نیومدم...موفق باشید🙏من هیچی تو زندگیم کم ندارم هیچی همش رو از نماز و شاکر بودن ودعای پدر ومادر دارم(حروم خدا رو حلال )نکنیم

من خودم اصلا دل خوشی از خانواده شوهرم ندارم

ولی همیشه بهترین پذیرایی رو ازشون میکنم چون شخصیت خودم اینه به مهمان احترام بذارم

به خانواده همسرت بی احترامی کنی به همسرت بی احترامی کردی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

اگه خوب پذیرایی نکنی بعدا خودت از رفتارت خجالت می کشی. حالا که دارن میان سعی کن بهترین باشی.

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
2706