2752
2734
عنوان

من همش پیچونده میشم دلیلش چیه؟

96 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها نمی‌دونم چرا این موضوع آنقدر درگیرم کرده با اینکه مهم نیست در چندسال آینده 

من با دونفر به محیط کار رفت و آمد میکردم اونا با هم دوست بودن و من بعداً پیشنهاد دادم منم باهاتون بیام ( با اسنپ فکر نکنید ماشین داشتن و من همچین پیشنهادی دادم) 

یسری رفتار داشتن که نمیگم طولانی نشه

چندروز پیش من پیام دادم فردا ساعت چند میرین بعد جواب منو نداد خودم رفتم سرکار و رفتم دیدم اونام اونجان 

بعد اینا هم اومدن تو و منو کلا نادید گرفتن و یه سلام علیک هم نکردن 

حالا من نمی‌دونم چیکار کردم که اینا با من اینطورین 

همیشه به موقع میرفتم سرقرار که دیر نشه 

برعکس یکی که خیلی دیر میومد 

خدایی آزار هم به کسی نمیرسوندم 💔

چرا اینطوری میکنن خو 

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍

شاید  اونا صمیمی ترن 

بی خیالشون شو 

محلشون نزار

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم اینطوری هستم دیگه برام مهم نیست سعی کردم تو محیط کار یکی را پیدا کنم که باهاش صمیمی باشم و بقیه که منو نمی‌خوان را کاری به کارشون ندارم.

اگه کسی هم نبود مهم نیست کار خودت را بکن کاری بهشون نداشته باش

2731
شاید  اونا صمیمی ترن  بی خیالشون شو  محلشون نزار

زشت نیست سلام و علیک نکنم بعداً ؟ آخه همکاریم 

چندبار هم یسری کارا کردن من باز سلام علیک کردم گفتم زشته 

منم اینطوری هستم دیگه برام مهم نیست سعی کردم تو محیط کار یکی را پیدا کنم که باهاش صمیمی باشم و بقیه ...

من اصلا با اینا غذا هم نمی‌خورم فقط تو رفت و آمد با هم بودیم 

حالا اینا دارن نادید میگیرن و سلامم نمبدن میگم زشت نیست منم سلام علیک نکنم؟

هرکس که خودعن پندار بود بهش بی توجه باش ، چون اینجوری خودش میاد سمتت و مثل چی پشیمون میشه 

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨