2733
2734
عنوان

در ادامه اون تاپیک پربازدید که جاریش بهش بچه نداد

| مشاهده متن کامل بحث + 716 بازدید | 59 پست
خب بچتو چکار میکنی که تنها نباشه منه بدبخت حتی یک همسایه هم ندارم که باهاش رفت و امد کنم درد و دل کن ...

من فعلا که حامله ام عزیزم ولی برای بعدا فکرشو کردم میبرم خونه داداشم با برادرزاده ام بازی کنه بقیه خواهرزاده ها برادرزاده هام خیلی بزرگترن فقط یه برادرزاده دارم سه سال میشه تفاوت سنیش یا میبرمش پارک خانه بازی توام ببر پارک خیلی همسن و سالاش میان مخصوصا الان که تابستون کلی باهاشون بازی میکنه پنج سالگی ام که مهد میتونی ببری 

من دیر به دیر میرم اما همونم تیکه میندازن 

درکت میکنم اینجوری خیلی بده توی این موقعیت بودم ولی خداروشکر گذشت

وقتی میری به خودت و بچه هات برس .با همسرتو و بچه هات با قربون صدقه صحبت کن و محبت بکن .یه چهارچوب رفتاری بزار برای خودت چ بهت خوب کردن چ بد کردن همونجور رفتار بکن .توی جمعشون ساکت نشین که بگن بی سر و زبونه .حتی اگه حرفی باهاشون نداری پیشنهاد بده بازی کنیم.عزت نفستو ببر بالا خانواده شوهر کسایی هستن که نهایت هفته ای چند ساعت میبینشون وبقیه هفته تو با همسرت و بچه هاتی برای اونها هم کهشده قوی باش الان تو یکی از ستون های خانواده ی خودت هستی اگه بخای برات اطرافیان مهم باشن یکی از ستون های خانواده اتو سست میکنی.

هر وقت هم ناراحت شدی ازشون ،احساتتو بنویس.من این کلر رو کردم خیلی موثره و تهش هم بنویس من بارهای دوشم را به خدا میسپارم خداوند مرا به  راه آرامش و عزت نفس راهنمایی میکند . این برای من خیلی جواب داد.

سلاااااااام مایا هستم عاشق گل و گیاه اگه سوالی داشتی بپرس بلد بودم جواب میدم 🌱🪴🦠کتاب مخدره واسم بهترین کتابی که خوندم از حال بد به حال خوب بود 🌼کتابهای جی کی رولینگ را دوست دارم و به شدت پاتر هد⚡️تفریحم فیلم و سریاله😁همتونو دوست دارم🫂هر وقت به همسرم نگاه میکنم جمله ی شاملو میاد تو ذهنمدوستش دارم چرا که میشناسمش به پاکی و صداقت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکت میکنم اینجوری خیلی بده توی این موقعیت بودم ولی خداروشکر گذشت وقتی میری به خودت و بچه هات برس . ...

اخه اینا خیلی پدرسوخته ان بخدا جاریام ی لباس عید برا بچشون میخرن همونو تا اخر سال توی عردسی و عزا و دم دستی میپوشن تن بچه 

بعد مادرشوهرم و جاریام و خواهرشوهرم خدا شاهده همیشه لباساشون قدیمی کهنه یعنی تو اینا رو همیشه با بک لباس و مانتو میبینی 

ارایشم که ندارن 

حالا من برعکس خیلی حساسم که دهنشونو وا نکنن هر وقت میریم خونه شون بچه هام تیپ جدید خودمو شوهرم همینجور 

سعی میکنم ست کنیم 

حداقلش اینه که یک مانتو رو مث اینا سه سال نمیپوشم پولدار نیستیم ولی خب لباسای قیمت مناسب. و شیک پیدا میکنم بعد همیشه هم با ارایش میرم خونه شون 

یکبار مادرشوهرم توجمع گفت این ادکلن رو نزن بوی بد میده 

یکبار شلوار لی ازین دمپا چاکدارا پوشیده بودم گفت اینو نپوش مث غربتاس 

یکبار برا دختر ۳ سالم سرهمی خارجی خریده بودم گفت این کوتاهه چیه تن بچه کردی 

اونشب برادرشوهرم میگه پسرت همین یک دونه شلوار رو داره که همیشه همینو میپوشی حالا کلا دوبار دیده پای پسرم میخاسم بگم اره مث دخترای خودت که کل سال با یک تیپ میچرخن ولی هیچی نگفتم 

از لوازمای خونم توب جمع ایراد میگیرن بعد میرن کپی همونو میخرن 

توی جمع به دخترم میگم لنا عشقم بیا پیشم تا غذا بدم شوهرمو با پسوند آقا صدا میزنم که اونا مث گاو میمونن اسم شوهراشونو همینجوری خالی داد میزنن 

هرکار میکنم ایراد میگیرن و ازینکه نمیتونم توی اون لحظه مث خودشون بی ادبی جواب بدم اذیتم میام خونه خودخودی میکنم با چه ها و شوهرم بد رفتاری میکنم 

دبگه واقعا اعتماد ب نفسم نابود شده

دختر من الان افسردس خودمم حوصله ندارم باهاش بازی کنم بعدم بنظرم وقتی تو جمع بچه ها هست خیلی خوشحالتر ...

دخترتو ببر باشگاه ثبت نام بکن .اگه هزینه پایین میخوای ببین باشگاه های شهرداری تو شهرتون کجاست . کلاس های ورزشی مختلف داره مثل ژیمناستیک و تکواندو و اینا از سن پایین داره

کلاس زبان هم اگه پنج سال بالاتره بزار هم دوست پیدا میکنه هم یاد میگیره توی جمع حرف بزنه. خانه بازی هم هست .اعتماد به نفسشو با کسب مهارت ببر بالا و نگرانش نباش اون راه خودشو پیدا میکنه و کلی وقت داره که بره توی اجتماعو امید به خدا دوستای خوبی پیدا بکنه

سلاااااااام مایا هستم عاشق گل و گیاه اگه سوالی داشتی بپرس بلد بودم جواب میدم 🌱🪴🦠کتاب مخدره واسم بهترین کتابی که خوندم از حال بد به حال خوب بود 🌼کتابهای جی کی رولینگ را دوست دارم و به شدت پاتر هد⚡️تفریحم فیلم و سریاله😁همتونو دوست دارم🫂هر وقت به همسرم نگاه میکنم جمله ی شاملو میاد تو ذهنمدوستش دارم چرا که میشناسمش به پاکی و صداقت
دخترتو ببر باشگاه ثبت نام بکن .اگه هزینه پایین میخوای ببین باشگاه های شهرداری تو شهرتون کجاست . کلاس ...

انقد بخاطر مادرشوهرم دعوا کردیم که بچه ترسیده حرف نمیزنه فک کن بچه ۵ ساله فقط مامان و بابا میگه همه چی رو میفهمه فقط حرف نمیزنه خدا لعنتش کنه الانم رفته مکه خیر سرش

دختر من الان افسردس خودمم حوصله ندارم باهاش بازی کنم بعدم بنظرم وقتی تو جمع بچه ها هست خیلی خوشحالتر ...

خوب شما چند تا دوست خانوادگی خوب که بچه همسن دخترتون داشته باشه پیدا کنید بهتر از این فامیله

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
اخه اینا خیلی پدرسوخته ان بخدا جاریام ی لباس عید برا بچشون میخرن همونو تا اخر سال توی عردسی و عزا و ...

خیلی از حسادت اینجور رفتار میکنن

همه میتونن نظر بدن ماهم میتونیم نادیده بگیریم

اگه امکانشو داری ی بار که اینجور گفتن بگو به شوهرت وقتی که نبودی تذکر بده

میدونم دقیقا چی میگی ولی تا لحظه ای که اهمیت بدی همینه 

باید اهمیت ندی و جواب های قاطع و محترمانه بدی .نهایت ی مدت سر سنگین میشن و بعدش میفهمن که باید درست صحبت کنن مثلا گفت شلوارت اینجوریه بگو انتخاب همسرمه بعد هم تند حرفو عوض کن و از ی چیز دیگه حرف بزن. خودشون کم کم متوجه میشن .ی سری حرفهاتو جدی بگو ی سری هم شوخی شوخی بزن بیشترشونم جوری وانمود کن انگار نشنیدی.

اینجور که مادرشوهرت دل تو رو شکسته با رفتاراش اصلا مکه رفتنش قبول نیست

حتی یک حلالیت نگرفت شب قبل از مکه رفتنش هم دلمو شکست که جلو جمع بهم گفت مث غربتا لباس میپوشی 

تازه طبلکاره معتقده که من پسرشو دزدیدم چون باهم دوست بودیم و اون مخالف ازدواج ما بود 

خوب شما چند تا دوست خانوادگی خوب که بچه همسن دخترتون داشته باشه پیدا کنید بهتر از این فامیله

خیلی تلاش کردم دوستای شوهرم که همه شهرستانن دوستای خودمم که توی یک شهریم ولی راهمون دوره و هرکس گرفتار زندگی خودشه

ببین من اوایل هرجا برا هر مهمونیشون چه جاریام چه مادرشوهرم زنگ میزدن به همسرم ناراحت نمیشدم اما الان ...

اون که قسمت که میگی به همسرتون زنگ میزنن دعوت میکنن واقعا آزاردهنده س

اوایل برای منم این رفتارو میکردن زنگ میزدن به همسرم دعوت میکردن یا میخواستن بیان خونه م به همسرم زنگ میزدن و واقعا ناراحت میشدم از این موضوع 

یبار همسرم تذکر داد بهشون که خانم خونه همسرمه نه من

شما باید با ایشون در تماس باشین 

دیگه درس عبرت شد واسشون🥲

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
مگه الان ایران زائر میفرسته مکه؟ سمت ما همه از پاکستان میرن ,قبل زیارت هم میرن از همه حلالیت میگیرن& ...

این بمن تیکه نندازه حلالیت پیشکش 

اره مادرشوهرم اینا رفتن 

انقد بخاطر مادرشوهرم دعوا کردیم که بچه ترسیده حرف نمیزنه فک کن بچه ۵ ساله فقط مامان و بابا میگه همه ...

خوب باید مدیریت بکنید.همیشه ظاهر را حفظ کنید و اگه میخواهید انتقاد بکنید قبلش خوبی های مامانشو بگید تا بدونه دید شما منطقیه

2706