2752
2734
عنوان

بیاید از من درس عبرت بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعاً راست میگی دردودل هم نکنید ممکنه شناسایی بشید و نی نی سایت هیچ کاری نمیکنه فقط دوست. داره سایت خودش بازدید بخورت

اصلا به حقوق کاربران احترام نمی‌ذاره و تنها کاری که میشه مرد نیومدن به اینجای یا جمع کردن حواسمون

بیاید قول بدیم هرگز ناامید نشیم و ادامه بدیم🤝🏻خدا بزرگتر از این حرفاست🤍

حالا اینو میگی من یه بار عکس گذاشتم یه نفر اسکرین شات گرفته بود بعد من عکسمو که پاک کردم هی داشتیم نظر میدادیم یه نفر گفت خط چشمت فلانه من گفتم نه بابا اشتباه دیدی شاید.. بعد اسکرین عکسمو گذاشت گفت نگاه کن اینجوری خط چشم کشیدی... بعدش آفلاین شد هر چی گفتم عکسمو پاک کننننن دیدم آف شده بعده یه ساعت اومده میگه معذرت میخوام گوشیم زنگ خورد طول کشید نشد پاک کنم😐به یه بدبختی نی نی یار پاکش کرد

حالا اینو میگی من یه بار عکس گذاشتم یه نفر اسکرین شات گرفته بود بعد من عکسمو که پاک کردم هی داشتیم ن ...

عزیزمممم مظلووم😂🤦‍♀️

لایک نکن😱 لایک نکن😱😱میگم لایک نکن😱😱😱