2752
2734

دوره ناکدوزی رو باید بگذرونی به نظر من خیاطی اونقد سخت نیست ک مجبورشی حتمااا کلاس بری 

اگ بتونی از جای معتبر دوره بخری خیلییی بهتره 

من خودم دوره گذروندم الان باز در ب در دنبال خرید دورم ولی نمیشناسم

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ناکدوزی چیا رو آموزش میده !؟ و اینکه از کجا خریدید !؟

من دورشو حظوری دیدم و مدرک گرفتم 

ناکدوزی از صفر شروع میشه 

از معرفی چرخ و نخ 

تا الگو کشی و اساس الگو و انتقال پنس و.......

اگ اینارو بلد نباشی هیچوقت نمیتونی خیاطی کنی 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂

اگه فقط بخوایید فیلم آموزشی کت و شلوار ببینید خیلی از اصطلاحات رو متوجه نمیشید و در نتیجه خروجی کارتون تمیز درنمیاد

دوره نازک دوز شرکت کنید 

اگه نمیخوایید حضوری کلاس برید دوره نازک دوز زهرا زارع رو تهیه کنید 

در کل خیاطی خیلی دقت و حوصله میخواد 

( خودم خیاطم )

دوره مجازی خریدی؟منم دنبال نازکدوزیم نمیدونم ازکجا پیداکنم یاخرید کنم

ن گلم حظوری دوره دیدم مدرک گرفتم 

ولی حب چون خیاطی نکات ریز خیلییییی داره و این نکات واقعاااا مهمن و من فراموششون کردم الان دنبال دوره مجازیم تا هم داشته باشم برای همیشه هم یاداوری شه برام 

منم نمیدونم لطفا اگ پیدا کردین ب منم بگین

اگه فقط بخوایید فیلم آموزشی کت و شلوار ببینید خیلی از اصطلاحات رو متوجه نمیشید و در نتیجه خروجی کارت ...

گلم شما اینی ک میگی رو خودتون گرفتین واقعا خوبه؟

نکات ریز رو همرو میگه

گلم شما اینی ک میگی رو خودتون گرفتین واقعا خوبه؟ نکات ریز رو همرو میگه

من دوره ضخیم دوزش رو دیدم خیلی خوب و کامله و مدل هایی که اموزش میده بروزن

فاطمه منصوری ، زرین کفاش ، مریم ایزدی هم خوبن

زرین کفاش خیلی سطح اموزشش بالاتر از بقیس و نکاتی که میگه واقعا هرجایی پیدا نمیکنی ولی مدل هایی که آموزش میده عامه پسند نیست 

چند وقته میتونم یاد بگیرم (مبتدی بشم نه حرفه ای)

اگه حضوری شرکت کنید معمولا زمانبر تره برای منی که ۲ جلسه در هفته میرفتم ۶ماه زمان برد مبتدی شدم

اما اگه دوره تهیه کنین میتونید بعد از دیدن هر فیلم جزوه اش رو بنویسید و برید سراغ فیلم بعدی  ، یکماه تقریباً میشه 

2706