2752
2734

میکردین و چکار می کردید 

پدر و مادر من مستاجرا و من سه ساله ازدواج کرده م و تو این سه سال دوبار خونه بابام اسباب کشی کردن و هردو بار من و شوهرم از اول تا آخر کمکشون بودیم و شوهرم با ماشين خودش (مزدا) اسباب ها رو برده (سه داداش و ی خواهر دارم یکی از داداشا و خواهرم خارج از کشورن نمیتونن بیان اصلا دو داداش دیگه مم هر کدوم ی شهر دیگه ن و یکیشون اصلا نیومد یکیشونم فقط تو یکی از اسباب کشی ها بود) 

حالا قراره هفته دیگه اسباب کشی کنن 

الان با مادرم صحبت کردم گفت من ب بابات گفتم همین خونه رو تمدید کن ولی بابات گفته اینجا رو دوست ندارم ی خونه بهتر میگیرم برای اسباب کشیم ی ماشین بزرگ اجاره میکنم

حالا من ی حس بدی بم دست داد 

و ب فکرم زده اگه خودمونم رفتیم کمک نزارم شوهرم مزداشو بیاره با موتور خودمون بریم و ب بابام بگم گفته بودی ماشين بزرگ میگیرم برای همین ما مزدا رو نیاوردیم

خواهرمم میگه مزدارو نبرین ولی اینجوری م نگو الکی بگو خراب شده تعمیر گاست

نظر شما چیه 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

از بابات بپرس بگو ماشین بزرگ میگیری مزدا رو نیاریم شاید تو رودروایسی قرار گرفتن میگن زحمتتون نشه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو سوختش بالاست شماهم ک لازمش نداشتین ما باهاش نیومدیم

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2731
چرا دروغ بگی نبر بگو خودتون گفتین ماشین بزرگتر میگیرین برای همین نیاوردیم

بنظرتون چرا این حرف و زده بابام

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
چرا دروغ بگی نبر بگو خودتون گفتین ماشین بزرگتر میگیرین برای همین نیاوردیم

و اینکه بنظرتون نبریم بهتره؟ 

از بابات بپرس بگو ماشین بزرگ میگیری مزدا رو نیاریم شاید تو رودروایسی قرار گرفتن میگن زحمتتون نشه

پیش مامانم گفته 

بگو سوختش بالاست شماهم ک لازمش نداشتین ما باهاش نیومدیم

بد نیست؟ 

بد نیست؟ 

نه

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
فکر نمی کنی پدر مادرت اند این چه کاریه اخه

عزیزم این چ حرفیه پدرم زده اخه!؟؟؟؟ 

2706